#7 Kerem Aktürkoğlu - Sayfa 191 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kerem söyle kerem böyle, yok pasi hep icardiye düsünürmüs yok top konrtolü yok bilmem ne. Simdi hic pas gitmiyor icardiye eee? Bosuna iyi anlasmiyorlar. Nadir yüregi ile oynayan oyunculardan takimdan uzaklastirildi. Gecen sene mener maclarin bas mimarlarindan biriydi. Hatta sampiyonlugun. Bukadar kolayca hic edildi. Gitmesini isteyenler simdi daha cok bonserviz cikaracak sanki. Eminim bugün oynasa en azindan canini disine takan bi oyuncu izlerdik sahada.

Son düzenleme:
Bu seneki top kaybı ve maç içi iticiliği resitallerine bugün tam olarak tüy dikti. Adam armasını gösterdi diye mevzu çıkarmak ne çok enteresan gerçekten. Takım maç önü gerginliği yüzünden top oynayamadı bence, bizim şu anki ekip kaostan beslenen topçular değil tam ters etki yaptı bize. Sene sonu arabistana gidip orada rahatça şovlarını yapabilir.

Bu seneki top kaybı ve maç içi iticiliği resitallerine bugün tam olarak tüy dikti. Adam armasını gösterdi diye mevzu çıkarmak ne çok enteresan gerçekten. Takım maç önü gerginliği yüzünden top oynayamadı bence, bizim şu anki ekip kaostan beslenen topçular değil tam ters etki yaptı bize. Sene sonu arabistana gidip orada rahatça şovlarını yapabilir.
aynen ruhsuz ziyechler lazım :D

Derbilerdeki istatistiklerine bakın. Son yıllarda derbilerde en ozgüvenli en skorer topçunu iki yabancı kart star için satarsan bugünkü gibi 0 SIFIR pozisyonla koca maç biter. Bizim taraftar bazen aşırı yüzsüzlesiyor öyle böyle değil. Seneye 38 yaşında, yabancı eski starlardan kanat alırız ve her maç barışın alperin hatasını kollar ıslık manyağı yaparız açık ve net stada gelen taraftar profili bu son yıllarda.

Bizim önde en iyi bastığımız maçlar Kerem'in 10 numara oynadığı maçlar United deplasmanı Bayern iç dış. O pozisyonda skor yapamadığı için anadolu maçlarında gereksiz olurdu da derbiydi Avrupa maçıydı verim alırdık.

Bizim önde en iyi bastığımız maçlar Kerem'in 10 numara oynadığı maçlar United deplasmanı Bayern iç dış. O pozisyonda skor yapamadığı için anadolu maçlarında gereksiz olurdu da derbiydi Avrupa maçıydı verim alırdık.
mevzudan bağımsız,

Oyundaki garipliği ve kuşların ataklarını görüp, gollerine girmeseydim kasa gitmişti üstat.

Ben çoğunluk gibi 1'de basmadım, oranlarda yükselme de görünce 0 almıştım

çoğu kişiyi uçurdu bu maç

Kerem çok fazla pozisyona girip tehlike yaratıyor. Daha erken girse rakip takımın yerleşik savunmasını rahatsız eder düzenlerini bozardı. Durağan oyundan kurtulurduk.

Üst Alt