#8 Kerem Demirbay - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Kerem Demirbay

Şu çok iyiydi diyeceğimiz biri olmadığı için isim isim eleştirmek de saçma geliyor takımın hazır olmadığını net şekilde gördük

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Okan hoca geçen sezonki 2 fb maçı ve hatta oynanmayan süper kupa maçına bile torrera berkan ile çıkmışken dün neden bununla çıktı anlamadım? Ayrıca adam sakatlıktan çıkmış hadi 11 başladın neden 70 dk oyunda tuttun? 2.yarıya berkan ve aktürkoğlu ile başlasak baskı kurar en azından beraberliği alırdık. Okan hoca bu geç değişiklik olayını bu sezon defalarca yaptı her seferinde golü yedi değiştirdi neden hatalarından ders almıyor ne gibi bir akıl tutulması yaşıyor çözemedim.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Normalde rotasyon oyuncusuydu. Hem 8, hem 10’u rotasyon olsun diye alındı.

7 gol 6 asist ile beklentileri fazlasıyla karşıladı. Ndombele tutmadı diye acısını bu adamdan çıkarmayın, sevgili yönetimimiz net bir 8 almayı becerebilseydi keşke.

Teklif var diyorlardı kesinlikle yollarımızı ayırmak lazım duygusal olmamalıyız.
Abi yedek kalsın. Demirbay değerli oyuncu. Sadece ikili orta sahada 8 oynamak için gerekli özellikleri yok. Yedek kulübesine derinlik katar kesinlikle. Zaten bu maç şov da yapsa 8 alınacaktı takıma. Herkes Demirbay ın idare ettiğini ideal olmadığını biliyor zaten. Gitsin demenin bi anlamı yok. Kadro mühendisiğinin ceremesini çekiyoruz bir yıldır.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi yedek kalsın. Demirbay değerli oyuncu. Sadece ikili orta sahada 8 oynamak için gerekli özellikleri yok. Yedek kulübesine derinlik katar kesinlikle. Zaten bu maç şov da yapsa 8 alınacaktı takıma. Herkes Demirbay ın idare ettiğini ideal olmadığını biliyor zaten. Gitsin demenin bi anlamı yok. Kadro mühendisiğinin ceremesini çekiyoruz bir yıldır.

Görüşlerinize saygı duyuyorum ancak sahadaki pasifliğin ve kritik top kayıplarının kötü sonuçlara yol açması an meselesiydi. Bazılarımız bunu yaklaşık bir ay önce öngörüyorduk. Bana göre savunmada ve kanatlarda yeterli sayıda sağlam Türk oyuncumuz var. Dayi'yi tutmaya gerek yok.

Görüşlerinize saygı duyuyorum ancak sahadaki pasifliğin ve kritik top kayıplarının kötü sonuçlara yol açması an meselesiydi. Bazılarımız bunu yaklaşık bir ay önce öngörüyorduk. Bana göre savunmada ve kanatlarda yeterli sayıda sağlam Türk oyuncumuz var. Dayi'yi tutmaya gerek yok.
Teşekkürler. Sezon başından beri zaten dayı böyle oynuyordu bu maç kritik diye çok göze battı o kadar. 10 numarayı ya da 8 i yedeklemesinde sakınca görmüyorum. 4 3 3 oynarsak orayı da yedekleyebilir.

Teşekkürler. Sezon başından beri zaten dayı böyle oynuyordu bu maç kritik diye çok göze battı o kadar. 10 numarayı ya da 8 i yedeklemesinde sakınca görmüyorum. 4 3 3 oynarsak orayı da yedekleyebilir.

Elbette haklısın bu roller ve pozisyonlar için iyi bir alternatif olabilir. Ancak bundan kesinlikle memnun olmayacaktır. Okan hoca onu ilk 11'den çıkardığında şikayet ettiği ve ayrılmak istediği yönünde haberler çıktı.

Oyun zekası zayıf maçı algılayamıyor. Sanki çok ihtiyacımız var gibi sürekli forvet gibi oynadı orta saha mücadelesinden kaçtı orta sahayı rakibe bıraktı komple. Tek pas yapması gereken yerlerde sürekli topu tutmaya çalışıp kaybetti. Geriden oyun kurmaya hiç yardımcı olmadı.

Takım olarak iyi değildik ama küfürsüz hakaretsiz 1 şekilde yazayım sahada gevşek gevşek oynaması sıkıntı bu oyuncunun.Dayı diyerek kendini iyice dizi oyuncusu sanmaya başlamış.1 Türk oyuncu konu derbi olduğunda Konsantrasyonu yüksek 1 şekilde oynar..

Üst Alt