🍍 ali koç - Sayfa 173 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ya siz manyak mısınız 3 gün önce yönetimini tanıtırken 2 sene için mourinho 45 M euro dedi ...

nerden çıkarıyorsunuz Mou'yu bağladığını - keşke yapmış olsa - bjkden daha hızlı batağa giderler.

goy goy olarak tekrar İsmail Kartal der diyorum
Realitede madem bu kadar sakladı adını - Aykut Kocaman mı çkar o kutudan
Fiyasko - Emre Belözoğlu ve V.Demirel kulübesi
Ali seçimi kazansın haberleri bunlar hep

Ali seçimi kazansın haberleri bunlar hep
yani valla beklentimin aksine gerçekleşenler komik ötesi.

seçim öncesi 2 yıllık utlra maliyeti TD ye bağlamak göz kararmasıdır. Bugün bunu yapan sezon içinde şike yapcağının mesajını veriyor.

her iki isimde bu ismi dillendirdiği için o kadar didiklemiyor kimse konuyu "ali azize çalım attı" goygoyu dönüyorda - yapılanın akla gelir yanı yok.

bizim için iyi - girsinler rekor maliyetlere... fakat başarısız 1 gün bile olduğunda kıyameti koparacaklar çünkü bu adamlar "para veriyrouz başarı otomatik gelecek" mantığında. hep böyle oldular ve olmaya devam ediyorlar.

ben baya şaşkınım mourinho konusunda - prim kasma olarak bakıyordum ama cidden bu maliyete giriyorlar gibi duruyor- trasnferde de 2 oyuncuya en az basarlar 15-20 o zaman. resmen and içmişler 5 inci yıldız dönemi olmayacak diye.

bu noktada adamlarda bu işler olurken - bu mantalite çok açık görünürken kendi işleyişimizdeki belirsizliğin çözülmesini bekliyoruz. aliden cacık olmaz rahatlığı ve rehaveti olmamalı yönetim özelinde. 15-20 yıllık sürecin kırılma anlarından biri bu - buna rağmen sen gene ipi göğüslersen karşı tarafı darmadağın edeceksin.

işin ciddiyetini bizimkilerin kavraması lazım.

Ali Koçu her ne kadar sevmesem de hatalarından ders çıkarıyor
katılmamaktayım.

6 sene sonunda gözü karartmış işte olan bu - döktükçe para dökecek.

bunu şöyle yorumlayadabilirim - her kulübe prim sponsorluk kasacağıma hepsini kendi takımıma veririm uyanışını yaşamış olabilir ama sanmıyorum. fener 1 beraberlik aldığında bile kıyameti koparcak - bağaracak çağıracak saldıracak.

ders çıkarmaktan ziyade taraftara takım üzerinden oynuyor. biraz Ünal Aysal taktiği aslında.

katılmamaktayım.

6 sene sonunda gözü karartmış işte olan bu - döktükçe para dökecek.

bunu şöyle yorumlayadabilirim - her kulübe prim sponsorluk kasacağıma hepsini kendi takımıma veririm uyanışını yaşamış olabilir ama sanmıyorum. fener 1 beraberlik aldığında bile kıyameti koparcak - bağaracak çağıracak saldıracak.

ders çıkarmaktan ziyade taraftara takım üzerinden oynuyor. biraz Ünal Aysal taktiği aslında.
Dalga geçiyorum yahu ahahahaha mümkün mü öyle birşeyy

Bu sene ''ya batak ya çıkak'' modunda ayarsız davranacak belli ki. Duruma göre iddia edilen çantaların bile miktarı artabilir.

Zor bir sezon olacak.

Bu sene ''ya batak ya çıkak'' modunda ayarsız davranacak belli ki. Duruma göre iddia edilen çantaların bile miktarı artabilir.

Zor bir sezon olacak.
miktarı artmaz direkt 2 3 çantaya vurur işler.

o nedenle diyorum bizimkilerin uyanık olması lazım. 6 senedir ötüyor bir halt yiyebildiği yok diye gevşek kalırsak TFF başına 28 şampiyonluk onaylayacak düzende gelir- maçlarda sen doğrandıkça doğranırsın.

Üst Alt