hasan arat - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hasan arat

Derin gs, hasan arat aracılığıyla koc lari sogusleyip Beşiktaşı zayıflatma işini büyük bir şevkle idare ediyor...

1712671122327.png

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Cenevre'de UEFA Başkanı Aleksander Ceferin ile bir araya geldi. Siyah-beyazlılar bu görüşmeyi resmi sosyal medya hesaplarından da paylaştı.

Beşiktaş'tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Başkanımız Hasan Arat Cenevre’de UEFA Başkanı Aleksander Ceferin ile Bir Araya Geldi

Uluslararası spor camiasından dostlukları bulunan Başkanımız Hasan Arat ile Aleksander Ceferin, UEFA merkezindeki ziyarette Türk futbolu üzerine sohbet ettiler.

Buluşmada Başkanımız Hasan Arat Ceferin’e Beşiktaş’ın gelecek planları üzerine bilgiler verdi, görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyarette; Sayman Üye, Finansman ve Anonim Şirketten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz M. Kaan Şakul ile UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı da yer aldı.

Başkanımız Hasan Arat, buluşmanın sonunda Aleksander Ceferin’e isminin yazılı olduğu Beşiktaş forması hediye etti."

Bu Ceferin numarasını hangi Türk’e verdiyse pişman olmuştur. Önce Acun, sonra Y.Ali Koç şimdi de Hasan At. Bir halt yaptıklarını sanıyorlar bir de. Servet herhalde organize ediyor, onun da fotolar var

Burak elmas estetik ameliyatı olmuşta sonrasında Beşiktaş'a başkan olmuş gibi hissediyorum. Şuan ki Beşiktaş başkanın da Fenere yanlaması, cicaldau gibi adamlara ciddi bonservis bedelleri vermesi, torrent gibi teknik direktör falan getirmesi tam burak elmaslık hareketler bunlar 😀

Hasan Arat: “Beşiktaş için her zaman derbi, derbidir. Beşiktaş, her zaman derbiye galibiyet için çıkar. Fenerbahçe maçında hedef her zaman ki galibiyet.”

Üst Alt