khéphren thuram - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

khéphren thuram

yok kötü oyuncu tabi değil - kovalıyor ediyor tabi - ben bireysel olarak dikkati çok çekmedi, bir dönem yedeğe düştü zaten. biraz "kibar" geldi izlediğimde aklımdaki ortasaha profili için.

sen bir kere Thuram'ın virsunu soktun aklıma geçen yaz...kitlenmiş haldeyim konuyu upladıklrından beri.
Ben geçen yaz da alabiliriz diyordum. Forumda herkes 50 milyonluk topçu yapmıştı Kheprem'i. Oturdum 2 tane 90 dakikasını izledim bu sezon hiç öyle 50 milyonluk adam falan değil ama iyi futbolcu tabii ki. Değerli özellikleri var.

Ben geçen yaz da alabiliriz diyordum. Forumda herkes 50 milyonluk topçu yapmıştı Kheprem'i. Oturdum 2 tane 90 dakikasını izledim bu sezon hiç öyle 50 milyonluk adam falan değil ama iyi futbolcu tabii ki. Değerli özellikleri var.
biraz kafayı öne dikip zaha-vari içeriyi zorluyor ama bize en çok ihtiyacımız olan işi topla ortasaha geçiyor+adam eksiltme yetisi var. Şu işi yapabilen adam sınıf atlatır.

Helal olsun şu mal Fransa ligini bir ben izleyemiyorum daralma geliyor tansiyonum yukseliyor ..En son heralde Lille şampiyonluğa gidetken izlemistim Burak şov yapiyordu

Üst Alt