GSC Haber - Romano: "Galatasaray, Hakim Ziyech'in satın alma maddesini kullandı" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Romano: "Galatasaray, Hakim Ziyech'in satın alma maddesini kullandı"

gitmesini isteyenler o bölgeye kimi düşünüyor

güvenilmezse peki güvendiğiniz adam -her kimise- ziyeşin yaptığı şeyleri yapabilecek mi

ula bu herifteki sol 1000 topçudan 1 tanede anca vardır. umutsuz maçı tek hareketle çevirebilen bi adam bu
Usta bu adam bu sol ayakla 10 no oynasa 20 asist 20 gol yapmaz mı? Bana sağ kanatta harcanıyor gibi gelmekte.

Kazanma ihtimalimiz varsa çok değerli adam ama en ihtiyacın olan dönemde oynamamasına rağmen durduk yerde sakatlanmayacağına, bir de çıkıp maaşım ödenmiyor diyip yine olay çıkarmayacağına nasıl güveneceksin? İcardi'de böyle bir problem yok ama Ziyech'te bunun olma ihtimali belki yüzde 60 belki daha fazla. Adam oynayınca çok iyi katkı veriyor eyvallah, gelirken de ben sevinmiştim çok kaliteli adam diye ama ben hala takımı sahiplendiğinden emin değilim. Geçen Markaj'da diyorlardı burada da bazı arkadaşlar diyor ama adam o kadar gamsız duruyor ki sahiplenip sahiplenmediğini anlayamıyorum bile.

Hoş gerçi Yaz'ın teklifler gelince tavrından anlaşılır herhalde. 15-20 milyon teklifler gerçekse haliyle gider adam, yok ama değilse de inşallah kafası buradadır diye dua etmek istemiyorum.

ziyechin takima katilmasi ve barisin 11e girip sol tarafa gecmesiyle eksik olan parcalar tamamlanmis gibi geliyor mu sana da knk.

Hucum setleri falan izliyoruz, saha parselasyonu daha iyi ve pozisyon oyunu oynuyormusuz gibi.

Bu oyunla demirbay bile yukseliyor.
Bu ifade ile Demirbay' a haksızlık etmişsin.

Öndeki dörtlünün doğru oyunu oynayamadığını, bunun da Torreira-Demirbay ikilisine haddinden fazla yük bindirdiğini epeydir söylüyordum. Demirbay' dan bağımsız, çok efor sarf etmesine rağmen Torreira da kötü görünüyordu bazı maçlarda.

Çözüm olarak da kanat oyuncularından hiç olmazsa birinin orta saha özellikleri gelişkin, oyun kurma yetisi yüksek bir oyuncu olması gerektiğini ifade etmiştim. Şu anki gelişim bundan ibaret.

Demirbay için 'defo' olarak söylenebilecek tek şey bazen 'gevşek' davranarak acayip kritik top kayıpları yapabiliyor oluşu ki bu da 'nasıl olsa en iyisini yaparım' şeklindeki aşırı özgüvenden kaynaklanıyor kanısındayım. O özgüven, basit gibi görünen ve takımı çok rahatlatan işler yapmasını da sağlıyor aynı zamanda. Evet özgüven iyidir ama her şeyde olduğu gibi fazlası zarardır; kritik eşiği aştığı anda gevşeklik-laubalilik noktasına ulaşır. Gözden kaçıyor, tempo ve temasa direnç bakımından Sergio' nun en iyi halinden bile net üstün adam...

Formda bir ziyechi araplar kesin alir bence bu transferden 10 milyon kazaniriz, iki üc tane isteyen külüp.cikarsa bu rakam.rahat yükselir

Şu anda %60'larda falan hazır futbolcu, neden bedava opsiyonu kullanmayasın. Burada sorulacak soru, Ziyech'in gelecek adına düşüncesi olacaktır. Galatasaray'ın düşüncesini hocamız zaten son oynadığımız maçtan sonra açıkladı.

Ziyech şu an piyasa yaptı diyebiliriz. Bence para kazanabilirsek 3-5 bir şeyler kapmaya bakalım. Ziyech yüklü bonservis yedirmez bize. Kalırsa devamlılık sorunu olur.

Peki Zaha ne olacak? Onu merak ediyorum.

Bu sezon sakatlık süreçleri istikrarlı performans sergilemesini fazlaca engelledi. Motivasyonu daha yüksek olsa, bu defa belki ters tepecek, sakatlığı ağırlaşacak ve şimdi de faydalanamayacaktık kendisinden.

Sözleşme şartlarından mutsuz olduğu konuşuldu. Hadi İcardi' yi geçtik; bir işe yarama ihtimali en başından neredeyse hiç olmayan Ndombele' nin maaşını, Zaha' nın kallavi sözleşmesini herkes biliyor da o bilmiyor mu?..

Kendisinin niyetini ve olası gelecek sezon motivasyonunu en iyi teknik ekip değerlendirebilir; Okan Hocaya o yönden güvenim tam.

Arap Yarımadasından çift haneli teklif alırsa ve tercihini o yönde kullanırsa; koparabildiğimiz bonservis miktarını yüksek tutmaya çalışmaktan başka yapılabilecek bir şey yok.

Kendisi kalmak ister, Okan Hoca da onaylarsa memnun olurum. Motivasyonunu yükseltmek için bireysel ve takım performansına dayalı ciddi bonuslar vaad edilmesinin de olumlu etkide bulunacağı kanısındayım.

Böyle bir adamı boservisiyle tutup faydalanmak imkanı varken, başka okazyon yetenek peşinde koşmaya hiç gerek yok. Takımın eksikliğini duyduğu mevkiilere gerçekçi takviyeler yapılması fazlasıyla yeterli olacaktır...

Üst Alt