GSC Haber - Süheyl Batum: “Haddinizi bilin!” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Süheyl Batum: “Haddinizi bilin!”

Yok benim başkan olmam lazım bu kulübe 5 kuruş istemiyorum 5 kuruş da veremem. Çok sinkafli ağır küfürler bilirim sabaha kadar bildiri yayınlarım. Canlı yayında el kol hareketleri çekerim. Haldun dan girer simaviden çıkarım dünkü laflar ancak bu şekilde içimi soğuturdu.

Bu da romantik romantik açıklamalar yapıyor. Fırıldak ali denen annesini Galatasaraylı sevmiş haysiyetsize nalına mıhına vurabilen bir tane adam yok koca camiada yazıklar olsun.

Başkan adayı Süheyl Batum ve ekibi dün akşam oynanan Galatasaray Fenerbahçe müsabakasına ilişkin olarak Ali Koç ve ilgililer hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Süheyl Batum: “Hukuk devletinin gereği olarak hak arama özgürlüğümüzü kullandık. Ali Koç ve bu menfur saldırıyı gerçekleştirenler hakkında hukuki sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız.

Galatasaray kolay dokunulabilir bir kulüp değildir.

Galatasaray asla sahipsiz değildir.”

1000088707.jpg

Geçen sefer istenmeyen Hamamcıoğlu aday olsa gözü kapalı seçilirmiş herhalde. Dün gerçekleşen haneye tecavüzden sonra Dursun’u asla affetmeyecekler vardır. Ama bu Süheyl’in seçilmesi için yeterli midir bilemiyorum.

Süheyl Batum’dan açıklama:

‘Dün yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte Ali Koç, Emre Kartal, Hulusi Belgü, Ertuğrul Karanlık ile beraberindeki Fenerbahçe yöneticileri ve diğer failler hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduk.

İlk suç duyurusu tarafımızca yapıldığından ve en eski dosya bizim ikame ettiğimiz dosya olduğundan aradaki hukuki ve fiili bağ nedeniyle yedi şikayet dosyası da bizim dosyamızla birleşecektir. Bu kapsamda başsavcılık tarafından şüpheliler Emre Kartal, Ertuğrul Karanlık, Hulusi Belgü ifadeye çağrılmış olup hukuki süreç tarafımızca etkin ve kararlı bir şekilde takip edilecektir.

Ali Koç, Emre Kartal, Ertuğrul Karanlık, Hulusi Belgü ve diğer şüpheliler hakkında evleviyetle iddianame tanzim edilmeli ve kamu davası açılmalıdır. Son tahlilde Galatasaray’ın hak ve menfaatleri ile itibarını korumak, yapılan ahlaksızlığa karşı hukuki zeminde mücadele etmek için sonuna kadar mücadelemiz devam edecektir.’

Sn. Batum hukuki mücadelesinde ufak da olsa bir rahatsızlık verip belirli sonuçlar almaya başlarsa kulübün parası olunca ortaya çıktınızcılar utanıp sıkılıp özür dileyecek mi.

Ali kocu tutuklattırsa özrümüzü dileriz

Ha ben para için geldiler demiyom
Ali Koç'u tutuklamaya Türkiye Cumhuriyeti'nin gücünün yetmediğini her geçen gün görüyoruz, ne kadar acı olsa da realite bu. Birinin tutuklattırması noktasını çoktan geçtik savcının işlem yapması için gerekli hareketleri ve sözleri söyledi suç duyurusu falan beklenmesine gerek yok, ama işte adama devletin bile gücü yetmiyor demek ki

Üst Alt