#17 Derrick Köhn - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Derrick Köhn

Derrick dayiyi kimse begenmez oldu ama tamaminda ilk 11 basladigi 13 macin 12'sini kazanip 1'ini kaybettik. 1 gol 2 asistlik performansi var. seneye kampla daha iyi olacagini düsünüyorum. 450-500 bin euro garanti para alip performans veren ilk 11 oyuncusunu begenmiyorlar. her sene 2-3 sol bek alinan baska bir kulüp var mi acaba? @Alper Altun
zatn mac kaybetmıyoz istatistikler anlamsız

Kimi alabiliriz ki? Ridvan Türkiye'ye herhalde sicak bakmiyor ve ondan haric tek Yusuf Özdemir ve Eren Elmali kaliyor. Levent Fb'ye gitti ve Freiburglu cocuk 3. Ligde formayi kapmakta zorlaniyordu.
Eren dümdüz bomboş bir adam. Yusuf Özdemir' i bize solbek adayı olarak alıcı gözle izlemeye çalıştım; orada oynadığı çok az maçta iyi izlenim edinmedim.

Defansif bek olarak Yasin Özcan olabilir. Henüz 18 yaşında, fiziği itibariyle eninde sonunda net stoper olacaktır diye tahmin ediyorum. Yerli bek konusu çok sıkıntılı...

Eren dümdüz bomboş bir adam. Yusuf Özdemir' i bize solbek adayı olarak alıcı gözle izlemeye çalıştım; orada oynadığı çok az maçta iyi izlenim edinmedim.

Defansif bek olarak Yasin Özcan olabilir. Henüz 18 yaşında, fiziği itibariyle eninde sonunda net stoper olacaktır diye tahmin ediyorum. Yerli bek konusu çok sıkıntılı...
Yusuf Özdemir'in bir büyük takimda sol bek olma ihtimalini yok denecek kadar az olarak görüyorum...

Üst Alt