#17 Nicolò Zaniolo - Sayfa 275 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Amrabat' ı Manu almayacak herhalde. Fio da son sezonuna giriyor; Okan Hoca' nın kendisini istediğine dair haberler de çıkmaya devam ediyor.

Amrabat + 8-10 milyon<<>>Zaniolo

Pragmatik bir çözüm olabilir.

Amrabat tam aradığımız adam mı emin değilim. Hoca istiyorsa diye şey ettim...

Zaniolo' nun bizde oynaması ihtimalini düşünmek istemiyorum. Hangi defosuna tahammül edeceğimizi şaşırırız, hiç gerek yok. Bize Ziyech gibi oyun kurucu ve/veya Barış gibi yırtıcı kanat oyuncuları lazım...

Amrabat Fio'ya dönüyorsa gerçekten eğer istenirse Okan hoca tarafından ki Okan hocanın Parades isteğini düşünürsek çok muhtemel ki bu durumda 2 bekimizde yani sağ bekte hücumcu olup onları oyuna katıp arkalarını Amrabat ve Torreira ile toplayabiliriz. Bu tarz bir ilgide Zaniolo transferi de konuşulur para + Amrabat = Zaniolo mantıklı olabilir iki taraf içinde. Lakin ben Zaniolo'nun Juve yapacağını düşünüyorum. Kean ve Chiesa'yı satacaklar yüksek ihtimal Zaniolo onlar için mantıklı tercih olur her ikisinin yerine de oynayabilecek biri rotasyonda. Kısaca Zaniolo bizde kalmaz. İtalya milli takımına da çağrılacaktır her ne kadar 1 ay dense de Avrupa şampiyonasına yetişiyor bir de kadro 26 kişiye çıkartılmışken 3 haftada döner milli takıma da çağrılır diye düşünüyorum.

Üst Alt