#3 Felipe Melo - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ah ulan, şu haliyle bile iş yapardı.
Felipe Melo pazar günü olsaydı,

1- Orta sahamızda Demirbay yüzünden oluşan zaafiyetin oluşması imkansızdı. Tor ile beraber kimseye top göstermezlerdi.
2- Takımdaki ölü toprağını daha ilk 10. dakikada bertaraf ederdi. Birkaç kişiye salça olur, kendinize gelin derdi. 10. kişi kaldıklarından sonra, rakiple top niyetine oynardı.
3- Özellikle MHY denen adi köpek, orasını burasını oynatamazdı, ayağını eline verir, kuyruğunu kıstırıp kaçmasını sağlardı.
4- Rakip bizi kışkırtamaz, tek başına rakibin sinirleriyle oynardı, psikolojik olarak herkesten üstün olurdu sahada.
5- Gerzek tribünü taç atışı kazanınca bile vereceği reaksiyonlarla coştururdu, uyutmazdı, her şeyi yönetirdi.

vs. vs. vs.

Tek özlediğim futbolcu, Melo'dur. Gerisi hikaye.

Gittiği gün ağlamıştım benim yaşım küçüktü Hagi dönemlerini çok hatırlamıyorum bu yüzden kendisi benim için Galatasaray efsanesidir. Sadece iyi oynadığı takımı sahiplendiği için değil şikeciye sikeci diyebildiği için Mert Hakan gibi yavşaklara sahada haddini bildirdiği için Yıldırım Demirörene canlı milyonların önünde ayarı verdiği için mücadele etmeyen takım arkadaşlarını odaya kilitleyip dövüp adam ettiği için.

Galatasarayın vücut bulmuş haliydi kendisi benim için ondan iyisi gelmedi.

GOh3mgPWUAAhkWf

bizimki yine paylasim yapmis

Üst Alt