39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 | Özbek: 3343, Batum: 955 - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 | Özbek: 3343, Batum: 955

Kimi Destekliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    196
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Süheyl beyin m2 fiyatını 10 bin dolar nasıl bulduğunu da gördük net m2'ye göre hesaplamış. Oysa brüte göre hesaplanıyor genelde öyle yaptığında ortalama 8000-8500 dolar çıkıyor ortalama bu da 850 milyon dolar oluyor 250 milyon dolar da inşaat+ pazarlama+ vergi gibi oluyor. 600 milyon dolar net kazanç kendimiz yaparsak- Özbek'in yolunda ise 400 milyon dolar. 250 milyon dolar işte o arada yüklenen firmanın aldığı risk koyduğu para karşılığında kazanacağı karı.

Süheyl beyin her soruya cevabı GS yapar oldu. Siz Florya'yı nasıl yapacaksınız o riskleri nasıl yöneteceksiniz denildi? Cevap: GS camiası yapar. Bu kadar basitse yapsaydı ya Gs camiası. Gs camiası ilk önce amatör branşlara sponsor olsa ya.

ünal aysalın toptan anlayan, sportif aşde başarılı olabilecek bi adam olduğunu düşünecek kadar uzak bu işlere inanılmaz

abi ben aysalı seçmesini de anlarım

der ki aysal daha iyi yapar

erden ile olmayacağı açıkken destek isteriz filan deyip camia ve taraftar tepkisinden kaçma uyanıklığına ne gerek var

okanın durumu bile şüpheli anladım ben bugün konuşmasından

guardiola filan baya yapmacık ifadelerdi

abi ben aysalı seçmesini de anlarım

der ki aysal daha iyi yapar

erden ile olmayacağı açıkken destek isteriz filan deyip camia ve taraftar tepkisinden kaçma uyanıklığına ne gerek var

okanın durumu bile şüpheli anladım ben bugün konuşmasından

guardiola filan baya yapmacık ifadelerdi
ben aysalı seçmesini anlamam

oktay mahmutiyi voleybol antrenörü yapmak gibi bişey

Florya ve BB eleştirisi dışında hiç elle tutulur bir şey demedi. Orada da bilgi verirken pek doğru vermedi ama Dursun'un konuşmayı bilmemesi sebebiyle işleri açık anlatmaması sebebiyle eleştirisi doğruydu. Zira Özbek daha sonra o anlattığını Habertürk'te düzeltti. İhale komisyonu kurulup ihaleye çıkılmadan önce ön görüşmeler, aşağı yukarı teklifler konuşulur ön çalışma yapılır ki ihaleye katılacak firma sayısı fazla olsun ihale şartnamesi de ona göre belirli şartlarla yapılır işte ön ödemede olmalı falan gibi. Ama Özbek orada anlatırken sanki ihale yapılmışta sonuçlanmış gibi anlaşıldı. Oysa orada sona gelindi demek istediği ihale öncesi ön hazırlıktı yani asıl ihale kısmına geçilecekti bu da işte Özbek'in sorunu konuları iyi anlatamıyor hitabet, konuşma da çok kötü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt