#63 Baran Aksaka - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bana seri havasi verdi mactaki kisitli aldigi zaman icerisinde topu kullanis sekli ile.

iyi bir regista olabilir gibi

Hah konusu burdaymış. Beğendim ben Baran'ı. Süperlig de sürekli oynayacağı bir takıma geri dönüşü düşünülmek suretiyle kiraya verilebilir. Yoksa kalsın 18 de dursun. Olur bu çocuk.

Ben Ali Turap'ı, Emin Bayram'ı, Hamza Akman'ı beğendim. Yunus zaten tamam. Ah birde şu Arda Güler'de çalım yemesek iyiymiş.
arda güler kadar iyileri biçok altyapıda var.sivasta emre gökay,antalyada emre uzun,bursada ahmet cobanoglu.bizde arda gülerdenden farklı olarak berk kızıldemir ve halim ayaz var playmaker kanat,10 numara,sağ ve sol kanat oynuyo ikisi de.

ama ülkenin en iyisi furkan koçak.onun gibsi yok şu an,o da bizim

arda güler kadar iyileri biçok altyapıda var.sivasta emre gökay,antalyada emre uzun,bursada ahmet cobanoglu.bizde arda gülerdenden farklı olarak berk kızıldemir ve halim ayaz var playmaker kanat,10 numara,sağ ve sol kanat oynuyo ikisi de.

ama ülkenin en iyisi furkan koçak.onun gibsi yok şu an,o da bizim
Kaç yaşındaki Furkan?

Bu sene A takım rotasyonunda oynayamaz, oynamamalı da.

u19 maçlarında çok rahat top dağıtırken A takımda oynadığı bir maç vardı, saçma kayıplar yapmıştı yani henüz baskıyı kaldırma olgunluğu yok. A takım seviyesi için kendine özgüveni gelmeli önce Emin'de olduğu gibi.

Üst Alt