Tier 3 - Ali Naci Küçük: "Mauro Icardi'ye MLS'ten çok ciddi bir teklif var" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Ali Naci Küçük: "Mauro Icardi'ye MLS'ten çok ciddi bir teklif var"

sezona inanılmaz başlamıştı aslında. trabzon maçını hatırladım penaltı noktasının gerisinden acayip bi kafa golü falan atmıstı. avrupa maçlarında gelişine vole falan show yapıyordu. sonra ghezzal oevladının pozisyonu ve iğneyle oynatma hatasına gittik. 3 maç oynatıcaz diye bütün sezonu riske attık.adam bütün sezon sakat oynadı. 30-35 milyon satışa yıkılıp kahrolmam ama seneye adam gibi kampa girecek kafası futbolda bi icardi de herkesin malumu. şu şampiyonlugu alalım yazın çok uzun geçecek zaten.

MLS'den yüksek bonservis teklifi beklenmez. Adamlar yasli oyunculara bonservis vermeyi sevmiyor ve son senelerde zaten genc potansiyelli oyunculara yönelmeye basladilar.

Icardiye bonservisini eline al sonra seni aliriz diyebilir onlar.

Güzel bonservis kazandiran herkes gidebilir
Hocam güzel bonservis kazandıran Boey gitti de ne oldu? Yerine yapılan transferler ortada. Güzel bonservisten kastınız ne kadar bilmiyorum ama gelen parayla icardiden iyisinin transfer edilmeyeceğini ve uzun süre icardi kalitesinde topcunun Galatasaraya gelmeyeceğini biliyorum.

Hocam güzel bonservis kazandıran Boey gitti de ne oldu? Yerine yapılan transferler ortada. Güzel bonservisten kastınız ne kadar bilmiyorum ama gelen parayla icardiden iyisinin transfer edilmeyeceğini ve uzun süre icardi kalitesinde topcunun Galatasaraya gelmeyeceğini biliyorum.
Bizim gibi borclu külüpler mecburen satis yapmali, tabi oyuncu gönderirkene önceden onun yerine gelecek oyunculari belirlemen gerek son dakika birakirsan serge gibi oyuncular gelir

Üst Alt