Erden Timur 👑 - Sayfa 183 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur 👑

Erden Timur ile birlikte olmayacaksa Dursun'un Mursun'un benim için önemi yok. Ne yapmış Dursun? Erden Timur & Okan Buruk uyumu ve birlikteliği olmasa ilk başkanlık dönemindeki gibi rezil kepaze olmuştu.
Erden Timur'u çok seviyorum ve önemsiyorum. Ama Okan Buruk'un gelmesine de Metin Öztürk önayak oldu mesela. Çoğunluğun en gıcık olduğu isim olabilir. Hem Okan Buruk'un hem Erden Timur'un bulundukları ortamı yükselten karakterleri sayesinde her şey mükemmel gelişti. Dursun Özbek de rol çalmadı bu isimlerden. Bence güzel bir ekip çalışması oldu. Aynı şekil devam edeceklerini düşünüyorum.

Galatasaray'da işler iyi giderken her zaman saçma sapan işler oluyor bu adama kim mobbing uyguladıysa seçilmesin.

Dışarıdan öyle olumlu pozlar verildiğine bakmayın o görüntüyü mecbur vermek zorundalar çünkü şampiyonluk yarışındayız ama şuna eminim içeride çok büyük ego savaşı dönüyor Erden Timur'u çekemiyorlar.

Çok tuhaf 1 şekilde takımlar üst üste 3 şampiyonluk alamıyorlar Max 2.

Sonra şampiyon olan takım bir şekilde dağılıyor.

Ya yönetim parçalanıyor, ya teknik kadro, ya da takım.

Bu sezon şampiyon olursak max rakama ulaşmış olacağız bizde.

Dağılma Timurla başlayacak gibi duruyor

Geçmiş zaman hatırlamıyorum tam tarihini, Ümit Özat 1 programda 4 yıl üst üste şampiyon olma zamanları geride kaldı artık. Yaptırmazlar demişti.

Çok garibime gitmişti o açıklama, itiraf gibi bir şeydi. kim yaptırmıyor diye sormadı biri.

Geçmiş zaman hatırlamıyorum tam tarihini, Ümit Özat 1 programda 4 yıl üst üste şampiyon olma zamanları geride kaldı artık. Yaptırmazlar demişti.

Çok garibime gitmişti o açıklama, itiraf gibi bir şeydi. kim yaptırmıyor diye sormadı biri.
bu gerçeği 1-2 aydır ben de söylüyorum

şampiyon olacağız, hayvanlar gibi dalga geçip şikecileri itin götüne sokup biraz geri planda kalacağız 1-2 yıl

diğer sezonda muhtemel rakibimiz fener olacak. bjk, ts nin bu sezon iyi kadro kurma ihtimali olacağını sanmıyorum. oyuncu satışı, şampiyonlar ligi geliri derken önemli gelirlere sahip oluruz. şayet birileri çar çur etmezse parayı ve tabii hocayı takımda tutarsak. son dönemi sebebiyle pek sempatik gelmese de Abdürrahim albayrak vardı erden timur'dan önce. ben erden timur'un olası ayrılığının çok da önemli olduğunu düşünmüyorum şahsen. kimse kal diye yalvaracak değil. galatasaray'ın içinde yer alıyorlarsa entrikalara, kıskançlıklara hazır olacak insanlar.

Bay Timur olarak başladığı yerde 2 sene sonunda baktığımız zaman Erden Ağabey olmuştur. Zaman zaman sinirlenen, hata yapabilen, risk almaktan kaçınmayan, zenginliğe erişmiş bir insan olmasına rağmen 7/24 çalışmaya devam eden, hak yemeyen ve hak yedirmeyen bir insandır. Benzeri daha önce tarihte olmamış yöneticidir. Yurt dışı kaynaklı haberlere bakıldığı zaman her menajer, kulüp başkanı ve futbolcu kendisi için çok olumlu şeyler söylüyor. Boey'i 30 kağıda Bayern'e ittirmiştir, Bakambu gibi maliyetinden dolayı biraz da günün şartına göre mecburluktan alınan bir oyuncuyu bile bir şekilde 5 milyona satmıştır. Allah razı olsun.

Bırakma bizi. Elimizde çok ciddi bir planlama ile tarihte daha önce yapılamamış bir farkı yapabilecek kumaş var.

Bay Timur olarak başladığı yerde 2 sene sonunda baktığımız zaman Erden Ağabey olmuştur. Zaman zaman sinirlenen, hata yapabilen, risk almaktan kaçınmayan, zenginliğe erişmiş bir insan olmasına rağmen 7/24 çalışmaya devam eden, hak yemeyen ve hak yedirmeyen bir insandır. Benzeri daha önce tarihte olmamış yöneticidir. Yurt dışı kaynaklı haberlere bakıldığı zaman her menajer, kulüp başkanı ve futbolcu kendisi için çok olumlu şeyler söylüyor. Boey'i 30 kağıda Bayern'e ittirmiştir, Bakambu gibi maliyetinden dolayı biraz da günün şartına göre mecburluktan alınan bir oyuncuyu bile bir şekilde 5 milyona satmıştır. Allah razı olsun.

Bırakma bizi. Elimizde çok ciddi bir planlama ile tarihte daha önce yapılamamış bir farkı yapabilecek kumaş var.
aglattın benı

Eğer Erden olmayacaksa bunun sadece bir açıklaması olur. Erden Timur Dursun yönetiminde yer almak istemiyor. Yani Dursun yönetimine güvenmiyor. Dursun başkan kendisinin ve diğer yöneticilerin çıkarları üzerine bir politika izliyor. Bu adam başkanından güç alsa bırakmazdı. Ama başkanı arkasında göremeyince bırakmak istemiştir diye düşünüyorum.

Üst Alt