Mezarlık | Netflix - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mezarlık | Netflix

Erteleye erteleye sonunda izleyebildim. Gerçekten çok iyi bir dizi olmuş. Süresinin uzunluğuna rağmen kendini bozmamış. Olgun Toker, Şehsuvar Aktaş ve tabiki Birce Akalay beğendiğim oyuncular. Güzel iş 8/10

Birce Akalay vasat bir oyuncuydu ama Netflix yapımlarında resmen kendini aşmış kuş uçuşunu izlemiştim önce ama Mezarlıkta resmen nirvanaya çıkmış.. Ayriyetten olgun toker efsane oynuyor.. 3. Bolumdeyim en iyisi diyorlar merakla bekliyorum uygun zamanı... Birçok polisiye gizem filmi izledim Türk yapımı olduğunu bilmeyen İspanyol falan zanneder..

23522.jpg

Bunun devami gelmiyo mu ya cok iyi diziydi

Birce Akalay'ın yoğunluğundan dolayı Kuş Uçuşu'ndan sonra çekilecek deniliyordu ama daha yeni bir haber yok.

Bir de hem 2. sezon hem de 3. sezon aynı anda çekilecekmiş söylenene göre. Stok yapacaklarmış.

Muhtemelen 4+4 yaparlar muhtemelen.

@Rahmi Nelsson 4 bolumu de cok begenmistim. kesinlikle cok iyi diziydi .
sevgili rahmi , iyi haber nedir dersen , dizinin yeni sezonu geliyor... <->
@Vasfi Vural yeni sezon son bir degisiklik olmadiysa haziran da sete cikacak,,
dizi nin 2.sezonu *8 bolum olacak.
*. <- ki, kanimca en dengeli olmasi gereken digital platform sezon bolum sayisi .

saygi ve selamlar.

@Rahmi Nelsson 4 bolumu de cok begenmistim. kesinlikle cok iyi diziydi .
sevgili rahmi , iyi haber nedir dersen , dizinin yeni sezonu geliyor... <->
@Vasfi Vural yeni sezon son bir degisiklik olmadiysa haziran da sete cikacak,,
dizi nin 2.sezonu *8 bolum olacak.
*. <- ki, kanimca en dengeli olmasi gereken digital platform sezon bolum sayisi .

saygi ve selamlar.

Umarım kuş uçuşu gibi olmaz yeni sezonu .. Acayip zorlama yapmışlar ilk 2 sezonun aksine .. Birce Akalaya bayılıyorum bu ara kadın karizmatik rollerin ustası oldu ..

Üst Alt