Mobil ve Ev İnternet Tarifeniz Ne Kadar? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mobil ve Ev İnternet Tarifeniz Ne Kadar?

Bu ay taahüdüm bitiyordu Turkcell'de. Maalesef dağ bayır gezerken diğer hatlarda problem yaşadığım için mecbur yeniledik. %235 farkla. Bunlara aga enflasyon oranı şu, sen napıyon diyen yok mu? Tamam 30-40 tl yapsın demiyoruz şu ortamda da ama biraz insaf be birader.

dün bi çakallık yapayim dedim götümüzde patladı sanırım

200 gün kalmıs taahhütün bitmesine. mobil uygulamada da 100mbps ye yükseltin ilk 6 ay 230 sonraki 6 ay 246 ödeyin gibi bi kampanya vardi. dedim temmuza gelmeden ben yapayim bunu. 70mbps den fazla da gelmiyor eve biliyodum bu detayı.

dünden beri düşüp duruyo internet. ha bide 200 gün var hala. yenilemediler taahhütü.

Son düzenleme:
ttnette taahhütü yeni yapıştırdım ortalama 400 tlye geliyor 100 mbps. dedim fiber yok mu istanbulun göbeğindeyiz bu ne saçmalık, en fazla 100e kadar verebiliyorlarmış bizim lokasyona, daha 16 mbit internet kullanan bölgeler var efendim öncelikleri oraya veriyoruz dediler.

ttnette taahhütü yeni yapıştırdım ortalama 400 tlye geliyor 100 mbps. dedim fiber yok mu istanbulun göbeğindeyiz bu ne saçmalık, en fazla 100e kadar verebiliyorlarmış bizim lokasyona, daha 16 mbit internet kullanan bölgeler var efendim öncelikleri oraya veriyoruz dediler.
Senelerce Antep'te interneti magnetle kullandım belediyenin karşısındaki evde. Şükret 😄

Üst Alt