Panathinaikos, Fatih Terim ile Yolları Ayırdı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Panathinaikos, Fatih Terim ile Yolları Ayırdı

Hocayı transfer yapamıyor falan diye vurmaya çalışanlar kusura bakmasınlar da salak salak ezbere konuşuyorlar. Kulübün şu an elindeki en değerli topçuları aldıran hoca misal. Nelsson, Barış, Kerem gibi adamları hanginiz tanıyordunuz doğru düzgün? Satılan Marcao ve Boey de hocanın transferleri mesela. Hanginizin varlıklarından haberi vardı? FT transfer yapamıyor, zamanı geçti falan yazdığınızda ilerici, progresif tipler olduğunuzu sanıyorsunuz işin komiği. Eleştirilecek bir ton şey varken gerçekte varolmayan uyduruk ezberlerle eleştiri yapmak saygısızlığın dik alasıdır, o armanın tepesindeki iki yıldızdan utanın bari.

iphone 15 in olduğu bir piyasada nokia 3310 un esamesi okunmaz. hocam bodrum'a yerleşip fondan kazandığı dolarlarla bir tane dövizci açmalı. arada yandaki dükkan sahipleriyle tavla atar dükkanın önünde.

Benim adamım senin adamın kontenjanından kovuldu yine.. Samet'in yanına Halil'i de alsaydı bari.. Olmadı..O kadar adamcılık yapabildi..

Play off öncesi son maçlarda kendi eliyle vermişti şampiyonluğu. Play off maclarinda rakipler bir şans daha verse de yine değerlendiremedi maalesef. Gönderilmesi normal.

Şampiyonluk yaşamasını çok isterdim. Hocanın sadece GS de değil her yerde başarılı olduğunu görmek isterim.

Önce Pana başkanıyla birbirlerine girmeleri lazım. Hocanın takışmadığı başkan yok. Bu yüzden şimdiden gönderilecek tarzı haberlerin çıkması pek gerçekçi değil. 1 yıl daha kalacaktır

Pana'ya neden gitti ? Canı mı sıkılıyordu? Yeni bir Challenge mi denedi? Yunanistan'da şampiyon olsan ne olmasan ne ? Şampiyon olsan Cv'ne ekleyebilecegin bir başarı bile değil ki. Etkisiz faydasız bir Kupa. Ama şimdi ne oldu ? Başarısız oldun ite köpeğe laf verdin.

Başlı başına fiyasko bir kariyer tercihi.

Bu ligin bu sezon icin favorisi Aek. Bunu 1 ay önce de yazdim.

Hoca rakiplerinden ext puanlar alirken, hic alakasız takimlara puanlar verdi. Bu hafta alinan sonuç skandaldir bana gore.

Sampiyonluga oynuyosun, rakibin kaybetmis. Kazanirsan fark 1 puana dusecek. Evindesin ve hicbir iddiası olmayan bi takima yeniliyorsun.

Yine de bence gonderilmemeli. 1 sezon daha sozlesmesi var galiba, Pana baskanı sabretmeli

Pana'ya neden gitti ? Canı mı sıkılıyordu? Yeni bir Challenge mi denedi? Yunanistan'da şampiyon olsan ne olmasan ne ? Şampiyon olsan Cv'ne ekleyebilecegin bir başarı bile değil ki. Etkisiz faydasız bir Kupa. Ama şimdi ne oldu ? Başarısız oldun ite köpeğe laf verdin.

Başlı başına fiyasko bir kariyer tercihi.
Neden gittiğini tahmin ediyoruz az çok Seçil Erzan olaylarından muhtemelen gidip birde Samet çöpünü alması tam fiyasko şikecileride çöp bir oyuncudan kurtardı

Bu ligin bu sezon icin favorisi Aek. Bunu 1 ay önce de yazdim.

Hoca rakiplerinden ext puanlar alirken, hic alakasız takimlara puanlar verdi. Bu hafta alinan sonuç skandaldir bana gore.

Sampiyonluga oynuyosun, rakibin kaybetmis. Kazanirsan fark 1 puana dusecek. Evindesin ve hicbir iddiası olmayan bi takima yeniliyorsun.

Yine de bence gonderilmemeli. 1 sezon daha sozlesmesi var galiba, Pana baskanı sabretmeli

Katılıyorum. Sanıyorum lig kupası finali var, onu alır, adamakıllı da bir takım kurarlarsa, seneye ligi de götürür bence.

Fatih hoca teknik adamligi Istanbul Swiss Otel'e felsefe konferansina konusmaci olarak katildigi zaman birakmisti. O gune kadar devamli calisan, kendini gelistiren ve bu ulkeye bir Turk takimininda rakip kim olursa olsun sahaya favori cikabilecegi gercegini ogreten adamdi. Malesef klasik Turk toplumunun hatalarini yapip adami guc delisi yaptik. Herseyi bildigine inandirdik. Fatih hocanin ikinci gelisi 2002 yilindan bu yana teknik adamligi begenmem, yasadigimiz tum sampiyonluklara ragmen.

Üst Alt