GSC Scout - # Rafa Silva - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Rafa Silva

4 buyuk takim da degil. Saudi takimlari bonservis vermek istemiyorlar ama keske Sanchez'i 30 - 40 arasi pazarlayabilsek. Abartmiyorum, oranin en iyi 2 - 3 oyuncusundan biri olur

Rafa Silva bizim kadroda 31 yaşında bu istatistiklere sahip olacak, kulüpten bonservissiz ayrılacak ve yönetim koltuğunda oturmaya devam edecek. Arada acayip bir kültür farkı var. Yönetilme şekli futbol aklı vs zaten bambaşka.

Yerini dolduracak hamleyi düşünerek oyuncudan maksimum verimi aldıktan sonra fizik olarak zirveden aşağıya doğru indiğini gözlemledikleri anda oyuncunun gözünün yaşına bakmıyorlar. Kim olduğunun bir önemi yok. Zaten doğru olan da bu. Biz olsak vefasızlıktan girer anasına söverek çıkarız yönetimin.

Gelmeyeceği baştan belliydi biz ne zaman böyle oyuncuyu baştan bitirmişiz de şimdi bitireceğiz. Elmanderdi sanırım lig devam ederken anlaştığımız oyuncuydu sadece 36 37 yıllık hayatımda başka hatırlamıyorum son saniyeye kadar transfer kovalarız.

Üst Alt