SL 21/22 H:18 | Beşiktaş 2-1 Göztepe | MS | 23 Aralık - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:18 | Beşiktaş 2-1 Göztepe | MS | 23 Aralık

hamamcioglu nasil olurdu acaba, kesinlikle FTle calismicakti hatta alman teknik adamla anlastigini söylüyordu ki o adam su an ManU antrenörü oldu.
Bir taraf tutmuyordum ama Burak çok uçuk bir adamdı. Salladığı belliydi bence.
Ülke şartları ortada, o kadar yüksek perdeden ne gerek atmaya.

Eşref de tam olması gerektiği gibi iki senedir şampiyon yapmamış, sıfır kupa çekmiş biriyle çalışmak istememesi son derece doğal.
Belki bu Alman işiyle, Uğurcan biraz abartılı gibiydi sanki ama yine de bu kadar tabloyu o da elde edebilirdi.
Benim de merak ettiğim öyle bir durumda yine aynı sabır gösterilir miydi, yoksa yallah denir miydi.
Ben misal çok adamcı olmadığım ve geçmişe bakmadığım için anlık değerlendirirdim ve bugünkü gibi olurdum yine.

Bir taraf tutmuyordum ama Burak çok uçuk bir adamdı. Salladığı belliydi bence.
Ülke şartları ortada, o kadar yüksek perdeden ne gerek atmaya.

Eşref de tam olması gerektiği gibi iki senedir şampiyon yapmamış, sıfır kupa çekmiş biriyle çalışmak istememesi son derece doğal.
Belki bu Alman işiyle, Uğurcan biraz abartılı gibiydi sanki ama yine de bu kadar tabloyu o da elde edebilirdi.
Benim de merak ettiğim öyle bir durumda yine aynı sabır gösterilir miydi, yoksa yallah denir miydi.
Ben misal çok adamcı olmadığım ve geçmişe bakmadığım için anlık değerlendirirdim ve bugünkü gibi olurdum yine.
bizim en büyük yanlisimiz zaten 20 yilda 1 avrupa kupasi kazanmisiz onuda öve öve bitiremedik, sürekli maazide yasiyoruz, bir kez olsun unutmadik daha iyi olmaya calismadik, yildiz savaslari falan filan bos muhabbetler bizde bunlara uyup uyuyoruz iste, al sana türk futbolu.

bizim en büyük yanlisimiz zaten 20 yilda 1 avrupa kupasi kazanmisiz onuda öve öve bitiremedik, sürekli maazide yasiyoruz, bir kez olsun unutmadik daha iyi olmaya calismadik, yildiz savaslari falan filan bos muhabbetler bizde bunlara uyup uyuyoruz iste, al sana türk futbolu.
Geçmişi silmiyoruz ama onla da yaşayamayız ki. Düne bakarsak birçok şey daha başka idi. Psikoloğa gitsen bunun için misal, devamlı orayı anlatsan, o bile bir şekilde sana bugünlerine dönmen gerektiğini söyler. Futbolda da bu böyle. Tabii ki yıldız isim de olsun ama ne bileyim dozunda bir miktarla. Sneijderi almak bir başarıydı yaşından dolayı ama misal Drogba ki çok severim, istedim de, iyi ki de geldi ama daha çok işte fırsat gibi bir şeydi döneminde ama o takımın ilerleyişi, şampiyonlukları, bu ekonomik rakamları en azından bir nebze olsun kurtaran cinstendi.

Şimdi başarılı olan yıldızlar da oldu, tutmayan da. Bence sorun bunu nasıl kullanacağımız olmalı.
Bir tane kaliteli isim şartken sen gidip birbirinin benzeri bir sürü insan doldurursan tabi riski daha fazla almış olursun.
Misal böyle bir isim gençleşme aşamasında güzel olabilir ama yaşlı takımsa on kez düşünürüm, ben...

Şimdi bunların devri de bitti gibi zaten ama Katar muhabbetleri olursa, satılma falan geri de dönebilir.
Bu ülkede gençleşme de zor. Bu da bir gerçek. Çünkü yönetenleri zaten geri kafalı tiplerden.
Yerli-yabancı derdiyle uğraşıyor. Genç-yaşlıyla. Kimse kaliteye kafa patlatmıyor.

Screenshot_20211223-224549_Twitter.jpginanilmaz ballilar harbiden,sezon basindan beri.kac macta fark yemeleri gerekirken yemediler vs.bu istatistikleri biz yapsak fark yerdik goztepeden.bjk boyle cok pozisyon vererek giderse cok yenilgi alir ikinci yarida

Üst Alt