STSL 14/15 H:4 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 26 Eylül - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:4 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 26 Eylül

3'lü defans hikaye. Sivas dün beceriksizlik yapmasa Prandelli su anda italyadaydı.

2 hafta sonraki fb macına veya diğer derbi maclara dünkü oyun formasyonu ile cıkabilecek miyiz ? tabiki hayır. ee o zaman neden 3'lü defans ??

4-2-3-1'den baska bir sistem ile basarılı olamaycagımız aşikar.

.................Muslera.............

..Tarık....Semih...Ched......Hakan.....

.............Melo.....Selcuk............

...Olcan.........Sneijder.......Bruma........

....................Umut.................

en sağlam kadro bu hoca, yani icat cıkarmaya gerek yok.

Maçın tek güzel yani uaci pisliklerin yerlerini gerçek taraftarlara birakmalariydi. Umarım bir daha asla maça gelmezler.

brumayı görmek isterdim dün artık çarşamba görürüz şampiyonuz kaos olmazsa inanıyorum aysalın gitmemesi lazım yoksa şampiyonluk hayal kimse kimseyi kandırmasın ama dünkü oyun bana umut verdi sistem oturur kafanızı yormayın

düzelen birşey yok kimse kendini kandırmasın.
ilk 10 dakikada ki pozisyonlardan birini atmış olsa sivasspor, geçen seneki kasımpaşa faciası olacaktı.
3lü defans bazen 5li oldu ama yinede sivaslılar elini kolunu salla sallaya geldiler ve pozisyona girdiler.
ayrıca, bütün ortasahayı neredeyse oyundan aldı Roberto Carlos ve yerlerine tamamen ofans oyuncuları soktu son 25 dakikada, prandelli niye bruma gibi açık alan buldu mu yardıran bir oyuncuyu oyuna sokmadı acaba?
maç genelinde sivasspor hem daha fazla pozisyon buldu hemde daha net pozisyonlar buldu.
ne yaptığımızı halen bilmiyoruz kısacası.
şansa kazanılmış bir maç olarak görüyorum.

Üst Alt