2018 DK C Grubu M:1 | Peru 0-1 Danimarka | MS | 16 Haziran | TRT 1 - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK C Grubu M:1 | Peru 0-1 Danimarka | MS | 16 Haziran | TRT 1

Kornerlerde mac bitirmeyen gorduk ama tacta da neden beklesin , sure bitmis

Bu kez gol gelse oynanmamasi gereken anda danimarkaya haksizlik olacakti

Kurallar penalti harici bitireceksiniz diyor uzatmada da uzatma yoksa

Bir de detay , hakemler ornegin zaman zaman 4:15 dk yi 5 olarak yukari yuvarliyor , bir de uzerine 5 i de gecmeleri bu kez macin bitmesinden avantajli olan takima haksizlik

Bir de detay , hakemler ornegin zaman zaman 4:15 dk yi 5 olarak yukari yuvarliyor , bir de uzerine 5 i de gecmeleri bu kez macin bitmesinden avantajli olan takima haksizlik
Kaleciyi uyardı uzatmalarda çabuk oyna diye... oradan bile en az şu taç posisyonunu bitirmeye hakkına sahiptir hakem. Üstelik maçın uzatmasına uzatma ekleme serbestliği hakemin takdirine kalmış bir durumdur.

Canimizi sikma Sinan, bari dunya kupasinda bize birazcik rahat ver ya.

Perumuzu izlerken bile senin kurallar hakkinda bilgilendirmene mahruz kalmak zorundamiyiz?

Yonetim goreve, Peru topiclerinden banlansin Sinan

Peru'nun iyi oynadığını herkes söylüyordu ama bu kadar iyi oynayacağını tahmin etmiyordum. Tamamen tecrübesi ile kazandı Danimarka.

Fransa eğer bugünkü gibi oynarsa ben Peru'nun en azından kaybetmeyeceğini düşünüyorum.

Üst Alt