Haber - 5 Sezonluk Yeni Yabancı Kuralı Açıklandı! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber 5 Sezonluk Yeni Yabancı Kuralı Açıklandı!

Resmi olarak Şampiyonlar Ligi formatı daha sonra duyuruldu. Öncesinde şöyle böyle olacak deniyordu ama resmiyeti yoktu.
2 sene önce duyuruldu hatta

yani cok dusunecek bisey yok adlinda. apo bi sekilde oynuyor. 10+2 gibi dusunebiliriz. belson sanchz apo hatti korunursa tadindan yenmez. 12 yabanci venim gozumde belli. muslera nelson sanchez kohn torreira ziyech mertens icardi. gelecek 8 numara- sagbek-6 numara- 10 numara. geri kalanindan kurtulabilitsek mukemmel olur. aurier tete oliviera zaha.vinicius ve dombele kiralik zaten. kiradan donecek olanlardan zaniolo var. kalsada olur gitsede olur.dubois muhtemelen alirlar tapusunu. cicaldau sozlesmeyi feshedersin olur biter.yusuf demir daha 20 yasinda kirala gitsin. mathias ross da kolay hamle olarak goruyorum.

aurier, tete, oliveira ve zaha bizi zorlayabilir

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 sene önce duyuruldu hatta

Yav Alper. Mart ayında resmi olarak duyurulmuş işte. Neyin inadındasın anlamıyorum yahu.

Resmi duyuru da bu.

Yav Alper. Mart ayında resmi olarak duyurulmuş işte. Neyin inadındasın anlamıyorum yahu.

Resmi duyuru da bu.

Yemin ediyorum keçi inadı var sende. 2 sene once duruyuruldugunun kanitini gösterdim sana niye boylesin sen yav?

Tarihe baksana .

Seneye emin bayram geri dönecek stoper rotasyonu için iyi bir yedek olur 21 yaşında daha ayrıca yunus da gelecek geri hamle oyuncusu olabilir hatta duruma göre güzel bir performans ile formayı kapabilir. 2 tane hamle oyuncumuz çıkmış oldu şimdiden ayrıca hali hazırda olan berkan, kaan gibi oyuncular ile bence yedek kulübesinde sorun yaşamayız ancak genç ve gelişime açık 1 kanat ve 1 forvet gerekli.

zaha ve teteden çıkılması gerektiğini düşünüyorum zaha skor anlamında yeterli ama oyunun geri kalanında takımı çok fazla geri çekiyor kendisi de memnun değil oynamamaktan bu nedenle ayrılacaktır. tete ise kafada futbolu bitirmiş gözüküyor fazla zarar etmeden çıkmak lazım yaşı daha genç olduğu için talibi illa olacaktır belki başka kıtada futbola geri dönebilir.

Kerem Aktürkoğlu ve Barış Alper Yılmaz ikilisinin de satılacağını düşünüyorum talipleri olacaktır özellikle barış için baya bir talipli olur.

Zaniolo'yu fazla takip edemedim ama ingiltere de oyuna yapı anlamında katkı vermeyi öğrendiyse çok işe yarayabilir lakin kalmayı seçer mi bilmiyorum.(forumdan takip ettiğim kadarıyla oyuna katkı açısından gelişme göstermiş)

icardi ve ziyech(yunus yedekleyebilir) harici ön tarafta değişim olacaktır.

Mertens çok iyi ancak avrupa temposuna ve CL de gruplardan çıkmayı düşünüyorsak 90 dk tempolu oynayabilen kreatif oyuncu gerekiyor Mertens hamle oyuncusu olarak çok iş yapabilir.

Neden kimse seninle anlaşamıyor şimdi daha net anladım.

Neyse sakin İnternete girip bakma kendi bildiğini oku, ben yoruldum anlatmaktan.
Ne anlattın yahu? 10 kere yazdık dedikodusu vardı resmiyeti yoktu diye. Resmi olmayan bir şeye göre federasyonlar plan mı yapacak? Yerli kuralını belirlediklerinde ortalıkta resmi olarak yeni bir ŞL fikstürü yoktu. Şimdi var. Bunu da dikkate alıp bir revize yapabilirler diyorum. Bu kadar basit. Hala bana hayır 1 senedir format var diyorsun ya.

İyi var deyip geçelim. Bu realiteyi yok sayalım ne deyim.

Ne anlattın yahu? 10 kere yazdık dedikodusu vardı resmiyeti yoktu diye. Resmi olmayan bir şeye göre federasyonlar plan mı yapacak? Yerli kuralını belirlediklerinde ortalıkta resmi olarak yeni bir ŞL fikstürü yoktu. Şimdi var. Bunu da dikkate alıp bir revize yapabilirler diyorum. Bu kadar basit. Hala bana hayır 1 senedir format var diyorsun ya.

Ozur dileyecekmisin?

Ozur dileyecekmisin?

Resmi açıklama yukarıda. Bu mevzular zaten vardı. Avrupa Süper ligi davası şu bu. Süreci bilmiyormuş gibi hala bildiğimiz tasarıları atıyorsun. Neyse konuyu bağlamından çıkarıp nerelere getirdin zaten.

Ortaya attığım "neden federasyon bu kuralda revizeye gidebilir" sorusuna yazılacak 4-5 maddeden sadece 1'i bu UEFA-Fikstür mevzusuydu.

Aga ben fm23 oynuyorum arada da 22 de çıkan bir oyunda 24 25 sezonunda Cl formatı yeniye dönüyor. Demek ki 22 de açıklanmış ki oyuna bile adapte etmişler formatı...

Üst Alt