#6 Davinson Sánchez - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ilk giden oyuncu bu olur. Top seviyede olduğunu net olarak tekrardan gösterdi.

Bu sene bu oyunu interde falan yapsa yazın 70-80ler havada uçardı.
Ölücülerden 20m gibi bir teklif bekliyorum

Hem bu hem Nelsson gitmez yaw.

Nelsson gidecek bence bu kalacak.
Ben tam tersini düşünüyorum. Ş.liginde yine kalacağımız aşikar bu nelsonda bir kırılım gercekleştirip üst performans vermek için çabalayabilir. Boey örneği ortadayken nelsson gibi bir herifin de gidebileceği üst seviye kulüpler de çıkar.
İstikrarlı, defansif aksiyonları sağlam ve pasaportu da iyi.

Avrupa sampiyonasında belki kendini gösterir beklediğimiz teklifler gelir bilemem ama kalırsa s.ligini hedefleyecektir.
Olay o kadar boklu bir değnek hali alabilir bir bakmışsın üç stoperi de 20 üstüne okutmuşuz, şaşırmam.
35 milyon altına satmamak benim tercihim olur.
20-30 arası sanchez, 15 + gelirse apo'ya el sallarım. Bu olasılıklar çok yüksek.
Nelssonu da kandırıp yeni sözleşme ile ş.ligini hedeflemesi konusunda ikna etmek gerek.

Yazın iyi planlama yapmak lazım.
Ulan başarılı olsan dert olmasan dert yeminle.

Müthiş lüks, yedeklerde falan görünce en üst düzey takımlar seviyesinde bir rahatlık veriyor ki, çoğu en üst düzey takımlardaki stoperlerden daha iyi olduğunu düşünmekteyim.

Nellson ile beraber kendisinden toplam bir 40 milyon euro civarı bir gelir bekliyorum en az. Zaten Abdülkerim var Emin Bayram da gelecek bir tane yine Nellson gibi 10 milyonun altında genç bir stoper bitirip oraya montelemeliyiz.

Nelsson'dan çok daha iyi stoper ama Nelsson bu kadar formdayken onu yedek bırakmak da olmaz. O yüzden mecburen yedek kalıyor Davinson.

Üst Alt