Haber - Al-Musrati, 12 Milyon Euro Karşılığında Beşiktaş'ta - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Al-Musrati, 12 Milyon Euro Karşılığında Beşiktaş'ta

Hayatın cilveleri...

Kim derdi ki Koç Holdingin desteğiyle BJK ın yüksek pahaya aldığı bir oyuncu, Ndombele ve Vinicius' un olası toplam katkısından daha fazlasını verecek GS a?..O gol olmasa, hele ilk golü yesek zor geçecek maç kolaylaştı...

Kötü oyuncu değil bu arada. Yanında Amartey yerine Gedson veya Salih olsa çok daha iyi görünürdü. Amartey çok kötü topçu; stoperde o olsa keşke diyordum, orta saha oynayarak da içine etti takımının, çok şükür...

Nzonzi gibi bişey bu adam. En az 10 tane hatalı pas atmıştır baskı yiyince eli ayağı birbirine dolandı. 12m verilecek bir meziyetini göremedim. 12m a ne adamlar alırsın ya

Fenerbahçe çok istiyordu yaz ayında. Fenerbahçe böyle maliyetli kimi istiyorsa o transfere girmemek gerekiyor :) zaha, tete vs

Kendi kalesine attığı golden bağımsız olarak söylüyorum bu paralara biz böyle bir orta saha alsaydık ağır söverdim. Adam inanılmaz kötü ve ağır, pas kalitesini de pek göremedik. Mertens az bir şey daha diri olsaydı buna yapılan press üzerinden en az 2 gol bulurduk. bjkmi yine güzel kazıklamışlar.

Üst Alt