Haber - Erce Kardeşler: "5 aydır kaşar ekmek yiyoruz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Erce Kardeşler: "5 aydır kaşar ekmek yiyoruz"

Bu kadar arabeske bağlamana gerek yok zor günler geçiriyorsundur ödemeleri geç alıyorsundur bunu yaşamayan neredeyse yok ...

Bir tek GS maçları öncesi futbol idmanı yaptınız herhalde, maşallah A'dan Z'ye her şeyinizi verdiniz. Kaşar ekmek yerine de güzel beslenmişsinizdir eminim. Fb maçlarında da futboldan çok basket oynamaya çalışıyor gibiydiniz zaten. Söyleyin size onlar sahip çıksın, neticede terletmeden 6 puan verdiniz.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gsc depremi unutmus gibi
Neden unutmuş olsun ?

Burada ki insanlar hatay halkına bir şey mi dedi ben kaçırdım ?

Hatayspor yöneticileri ve TD'sine laf atıyorlar satmadılar mı Hatayı şimdi bunlar? Nasıl mı bak maç olarak demiyorum fb maçında kritik durumdayken neden kendi evini deplasman haline getirdin diye sormasınlar mı ? Bence sonuna kadar haklılar. Kimsenin hatay vatandaşlarına birşey dediği yok onlarında kendi takım yöneticilerine kızsınlar.

Sanki futbol oynamasalar idam edilecekler, öldürecekler... hepside milyoner neyin ajıtasyonu bu? Hatayspor olmazsa ne değişir ki? hiçbir şey değişmez, Millet orada hala konteynerlarda yaşıyor, yeme içme zor buluyor hayatsporu mu düşünecekler sanki.

Volkan maçı fenere verirken, bizden puan aldığınızda alınan teşvikler falan olmasa kaşar da yiyemeyecektiniz herhalde...

Üst Alt