GSC Haber - Erden Timur: "Ben sadece Galatasaray'ın futboluyla ilgili iş yapmıyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur: "Ben sadece Galatasaray'ın futboluyla ilgili iş yapmıyorum"

Bu adamın başını yemek için didinen duran camia içerisinden insanlar var. Onları teker teker temizlemek lazım camiadan...

Hamamcioglu kitlesine oy veren tipler azalmadigi ve fosiller ölmediği sürece biz herzaman diken üstünde olacağız ve erden gibi ozkayaw gibi zengin fanatikler yönetimlere tereddütlü yaklasacak

Dünyanın hiçbir yönetimi muhalifsiz değildir. Erden Timur takmasın bunları. Genel kanı başarılı olduğu ve devam etmesi yönünde. 1'i desteklemiyor ise 10'u destekliyor.

Erden Timur: "Sacha Boey ve Victor Nelsson iyi bir bedelle satılırsa ve bu transferlerden ciddi bir gelir elde edersek, bu geçmiş yönetimin başarısıdır."
Victor Nelson tamamda Sacha Boey'in muadili olmadan /bulunmadan kesinlikle çok büyük paralar dışında asla satılmamalı.Keşke hem sağa hem sola bir Sacha Boey bulabilsek.Ne kadar iyi olurdu.

Üst Alt