Eren Dinkçi Resmen Freiburg’da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Dinkçi Resmen Freiburg’da

Alınmasını isterdim. Bu yaş, özellik ve yeterlilikte birini bu fiyatlara bulmak pek mümkün değil. Burun kıvıranlar rahatlamıştır herhalde?!..Sorsam, Ligue 2 de onun gibileri sürüsüne bereket!..

Bay ve Kerem'den birinin gitme ihtimaline karşın çok iyi olurdu. Şimdi Oğuz Aydın'ı almak lazım ki ona da 4-5 milyon istenecektir. Onun dışında alınacak o kadar hazır Türk kanat yok ancak potansiyel var Cihan Çanak, Aral Şimşir, Naci Ünüvar bir de Hollanda'dan bir oyuncu vardı sanırım adını hatırlayamadım şu an tarzı isimler var ama onlar da tamamen soru işareti olan isimler.
ikisi de gitmez

Yerli rotasyonunu güçlendirmek için pek fazla alternatif görünmüyor. Aklıma ilk gelenler KP dan Gökhan Gül ve Alanyaspordan Oğuz Aydın ki hocanın onlara ilgisine dair haberler de çıkıyor zaten. Alt liglerden bula bula Sıraçhan' ı getirdiler, bir beklentim yok. Yine gurbetçi genç bulmaya çalışılır gibi. İsmi geçen solbek Berkay Yılmaz' ı gözüm tutmadı bu arada...

Ya bi işi de doğru düzgün yapın be. Şu herifin kaçması net şekilde skandaldır. Rakipleri terörize edecektir Barış ve Sami ile

Önümüzdeki sene çok daha iyi ve fazla yerli oyuncuya ihtiyacımız olacak. Yabancıyı yabancıyla en fazla iki mevkide yedekleyebileceğiz. Onlardan biri de muhtemelen orta saha olur. Dolayısıyla 1 sağ bek, 1 sol bek, 1 santrafor yedeği bulmamız şart oğlu şart.

--------------------------Muslera(Günay)-----------------------
Yabancı(Yerli)--Sanchez(Nelsson)--A.kerim(Emin)--Köhn(Yerli)
--------Torreira(Kaan/Berkan)--Yabancı(Demirbay/Efe)--------
BAY(Yunus)----------Rafa Silva(Mertens)---------Zaha(Kerem)
----------------------Icardi(Yabancı/Yerli)-----------------------

Tete = Satılır/Kiralanır
Ziyech = Satılır
Zaniolo = Satılır/Kiralanır
Emin = Mutlaka geri dönmeli
Nelsson = Kalmalı
Vinicius, Ndombele ve Aurier = Bye Bye
Mertens = 1 sene daha

Üst Alt