Haber - Fenerbahçe, Djiku'yu Transfer Etti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe, Djiku'yu Transfer Etti

Ne yalan söyleyeyim beğendiğim ve FB' nin oyununda Fred kadar önemli gördüğüm; olağanüstü dinamizme sahip, aynı zamanda sezgi ve top kullanma özellikleri de iyi bir stoper diye düşünüyordum...

Önceki maçlarında bariz bir gaddarlığını görmedim ama dünkü maça İcardi' ye karşı şartlan(dırıl)mış çıktığı çok bariz. Keza Oosterwolde de yerdeyken yüzüne attığı kasıtlı tekme ile bu tahminimi destekliyor...

Kolay kolay bir sporcunun sakatlanmasını istemeyen biri olarak, umarım tez zamanda müstehak olduğu muameleyi görür de herifin biri ayağını eline verir...

Ne yalan söyleyeyim beğendiğim ve FB' nin oyununda Fred kadar önemli gördüğüm; olağanüstü dinamizme sahip, aynı zamanda sezgi ve top kullanma özellikleri de iyi bir stoper diye düşünüyordum...

Önceki maçlarında bariz bir gaddarlığını görmedim ama dünkü maça İcardi' ye karşı şartlan(dırıl)mış çıktığı çok bariz. Keza Oosterwolde de yerdeyken yüzüne attığı kasıtlı tekme ile bu tahminimi destekliyor...

Kolay kolay bir sporcunun sakatlanmasını istemeyen biri olarak, umarım tez zamanda müstehak olduğu muameleyi görür de herifin biri ayağını eline verir...
Hakemlerin bu ligde Fenerbahçe'ye tanıdığı sınırsız imtiyazları değerlendiriyorlar. Yoksa herhangi bir Avrupa maçında bu düzeyde sertlik gösteremezler.

Tekniği iyi topla çıkar ancak çok iyi bir pasör olduğunu söylemem , hızlı adam ama hiçbir zaman güvenilecek bir stoper değil.İleri de çıkmayı sever fakat hamle sorunu olduğu için savunma öne çıkarıldığı zaman çok fazla müdahale sıkıntısı yaşıyor.Müdahalesi iyi değil fakat iyi top blokluyor o konuda hakkını verebilirim yani çevik olduğu için şut açısını iyi kapatabiliyor fakat bu bahsettiklerim ayakta olduğu zaman yani ani atılan şutlardan bahsediyorum yoksa çalım yemeye de müsait baya.Topla sık çıksa da dripling başarısı da fazla olmayan bir oyuncu , ayrıca çok fazla da faul yapıyor.Hava topları da pek iyi değil yani boyu 1.82 zaten fakat sıçrama zamanlaması da iyi olmayan bir oyuncu , önceden de dediğim gibi bunların çoğu fundamental eksikliğinden kaynaklı.Bana göre vasat altı bir adam , Luyindama'dan iyi değil yani onun gibi en azından bariz öne çıkacak özellikleri yok.
+ olarak bloklaması dışında diğer özelliği de pas arası başka da iyi özelliği yok bence
Söylemiştim gelmeden de hamlesi hiç iyi değil pas arası var sadece bu hamle hatalarından bir sürü kart yemesi lazımdı da işte veremediler.

Üst Alt