Fernando Muslera Galatasaray'da! - Sayfa 169 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Muslera Galatasaray'da!

Cevap: # Fernando Muslera

Eğer ilgileniyorsak Lazio yüksek bonservis ister.İşte belki şu sözleşme kozuyla düşürülebilir.Bana göre alabileceğimiz en iyi kalecilerden biri.

en sevdiğim kalecidir kendisi keşke gelse...nando #86

Cana Lazio muhabbeti ardı.Belki de takas olabilitesi vardır.

Genç, Serie A gibi büyük bir ligte üstelik büyük sayılabilecek bir takımın kalesinde, bunun yanında milli takımında da oynuyo. Bence aradığımız adam Muslera, umarım haber doğrudur

bu sezon ligde 14 macta gol yememis. cok iyi bir kaleci

Çok iyi olur.Dünya Kupası'nda iyiydi.Ayrıca yaşı daha 24.

Lazio maçlarını izlerken hep iç geçirdiğim ah ulan bizde olsaydı dediğim bir abimizdir kendisi

Ah ulan keşke ama zor gibi.

Baska bir konuda da paylasmistim. Adam kedi gibi.

[video=youtube;MQeGwJAEWHw]

muslera kale icin iyi bir isim genc yasta lazio gibi bir takim kalesini koruyor :) bence iyi bir transfer olur.

24 yaşında, Avrupa'nın en gelecek vaad eden kalecilerinden biri. Tıpkı Ruffier, Stekelenburg gibi üst seviye bir kaleci. Yaşı itibariyle kendisinden en az 10 sene maksimum performans alınır.

Muslera volkanın 24 lü 25 li yaslarını hatırlatıyor. Ama gelecek vaadeden kaleciler icinde gelirse niye geldi demem Refleksleri ve cephesi cok kuvvetli yandan toplarda biraz sıkıntılı taraftarın verdigi tepkiyide anlıyorum buffon frey gibi isimler kalitesi tartısılmıcak isimler konusup bir anda muslera ismi gelince elbette mırınkırın edenler olacaktır.

Yeni izleyebildim imza seramonisini... Cok guzel takimiz be :) BAY'daki soguklugu hem yapisina hem de gencligine veriyorum ancak beden dili bana bazen ilginc geliyor, yeniden, gencligine verelim. Onun disinda, hepsi tek tek bunu haketmis isimler. Umarim cok daha fazlasini verecekler.

Futboldan anlamayan uylerimizi de afise etmis bir basliktir :) Cok severek bekledik kendisini hatta ben sasirmistim ozellikle Cana'ya karsilik gayet uygun bir fiyata alabildik Nando'yu, dun gibi. Sonra sokak roportajida efsanedir :)

Aslan kral, daha alinacak kupalar var seninle. Buyuk karakter, tum Turkiye'nin saygisini kazanmis bir oyuncumuzdur hatta efsanemizdir.

Üst Alt