GSC Haber - Galatasaray Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı | 25 Mart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı | 25 Mart

Yeni kurulan Galatasaray Florya Emlak A.Ş.'nin Dijital Satış ve Pazarlama A.Ş.'den devralınması yetkisi, Galatasaray Spor Kulübü yönetim kuruluna verildi.

Cemal ozgerkoy yoonetimdeki en zengin ve ünlü adam ama şimdiye kadar zırnık faydasını goremedik biblo gibi duruyor keşke onun yerine Adnan ozturku alsaydık köpeklere en iyi o had bildirirdi
Ayriyeten bu kulübün neden mehteran takımı gibi olduğunu hayri kozak ,hamamoglu gibi menfaati üyelere bakınca daha iyi görüyoruz

Hayri Kozak'ın Torrent ve yardımcılarına 10 milyon euro borçu var demesi tamamen yalan. Belgeler varsa kendisi açıklasın bu belgeleri
“Eski bir profesyonel antrenör ve 4 (dört) yardımcısının, sözleşmelerinin haksız şekilde feshedildiği iddiasıyla FIFA nezdinde açtıkları dava neticesinde FIFA, toplamda 2.634.000,00 Avro’nun, ilgili vadelerden itibaren işleyecek olan yıllık %5 faiz ile birlikte ödenmesine karar verilmiştir. Söz konusu karar Galatasaray Sportif tarafından CAS nezdinde temyiz edilmiş olup, CAS nezdinde yargılama devam etmektedir.”
Yukarıda ki açıklama Kap'a yapılan açıklama 10 milyon euro nasıl borcumuz olabilir acaba?

Stadın yanının alınması ve orayı gerçek anlamda spor kompleksi olması konusunda başkanın konuşması çok hoştu. Spor kompleksi denip yarım kalmıştı orası lakin ben oranın finansmanının nasıl sağlanacağı net anlatılmadan yapılabileceğine pek inanmıyorum. Sonuçta o salon kaç kere yapılacak denip yapılmadı.

Üst Alt