galatasaray'ı bitirme operasyonu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray'ı bitirme operasyonu

Dursun özbek secime tek baskan girmeyip 2. bi baskan adayı olur ve mevcut isimler o listede olur ise

gsyi bitirme operasyonu baslamıs demektir

Dursun Özbek yönetimi hem maddi hem manevi hem ekonomik hem sportif başarılı oldu. Borçları bitirdi. Tesisleri yaptı. Florya riva projeleri de bitti. Bankalar birliğinden de çıkılıyor.

Abartmaya gerek yok. Öyle bir liste varsa bile büyük ihtimalle sembolik bir oluşum düzeyinde kalacağını o listedekiler de biliyordur...

Tüzük, GS'nin bir yönetim tarafından bitirilmesine engel olacak şekilde tadil edilmelidir

İçinde Erden ağabeyin olmadığı bir Dursun Özbek yönetimine güvenmek ise abesle iştigaldir

Dursun Özbek her an her şeyi yapabilecek bir adamdır

bana kalırsa tamamen 1 adaylı seçim olmasın diye yapılan iş.

ha şu var MUCİZEVİ ŞEKİLDE 2. aday kısmı Erden Timur'u kendi safına çeker (ki imkansız Erden Timur öyle biri değil. Albayrak gibi koltuk varsa varım modunda biri keisnlikle olmaz.) o zaman kartlar yeniden dağılır çünkü bir tarafta erde timur diğer tarafta Dursun özbek -metin öztürk - Albayrak üçgeni hoş olmaz.

her ne kadar GS içinde Erden Timur'dan haz etmeyenler olsada..

Realitede karşısında 1 aday olması çok iyi - nedenide bence daha önce düşündüğüm gibi - tek adaya oy verip bu sürecin geçmesindense , "Dursun başkan bak X tane karşı oy aldın, demek ki bazı şeyleri geliştirmen lazım" mesajıda olabilir.

%99 zaten Dursun Özbek kazanacak başarılı süreç sonucunda - fikir farklılığı görmek için karşıda bir aday olması iyi.

yani zaten Süheyl Batum açıkçası futbol içine dalacak - oranın pis muhabbetini çekecek biri değil benim açımdan. tamamen göstermelik - karşıt oylarında mesaj vermesi adına çıkan bir aday.

atıyorum 5000 oy olacaksa yuvarlak - Dursun özbek doğru yolda mesajı için 3750 -4000 oyu olması lazım (%75-80 gibi) minimum

Son düzenleme:
Üst Alt