Video Haber - İşte Kara Deliğin Sesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber İşte Kara Deliğin Sesi

Dünya düzdür, adaleti yoktur.
Donanımhaber'de efsane bir konusu vardı, benim okuduğum dönemde en son tartışanlardan birisi ispatlarsan İskender ısmarlayacağım diyordu. Konu 700 sayfaya dayanmış 😄

valla karadeliğin sesini bilmem anlamam ama duyamadığımız bazı seslerden en korkunç olanı benim aklımda Dünya nın kendi iç sesi ve dönmesinin sesi.

Vardı bununla ilgili belgesel kanallarında bir şey - duyabilsek kafamız direkt kulak falan patlıyor :D

Ben insanlık adına NASA / Uzay keşfi kafalarını çok severim . Tüm günlük dertleri vıdıvıdıları unutturur bana toz parçasından bile ufak olduğumuzu hatırlatarak. Kara delikte en esrarengiz olay. O interstellardaki görüntüler falan mest etmiştir herkesi - düşün yani uzay mekiğindesin , dışarı baktığında kara delik görüyorsun. Görsel şölen.

Sırf keşiften öte ama en olmasını istediğim şey dünya dışında koloni kurulabilmesi bir yere - bu teori üzerine zilyon tane film oyun vs var hatta sıradan geliyor belki şimdi ama realitede olmaya başladığını bir düşünsene - abov ki ne abov

Donanımhaber'de efsane bir konusu vardı, benim okuduğum dönemde en son tartışanlardan birisi ispatlarsan İskender ısmarlayacağım diyordu. Konu 700 sayfaya dayanmış 😄

Üst Alt