Kim Min-jae, Bayern Münih'te Tutunamadı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Min-jae, Bayern Münih'te Tutunamadı!

yuksek bonservisle bayern yapmasindan bagimsiz ,

bayern den giderse/gonderilirse alicisi her daim serie a dan cikar...
tipolojisine vb dair ilk izledigim donemler ilgili kimi basliklar da nacizane detaylica yorumlamistim gozlem babinda.

dogru sistem, dogru hoca, dogru kurulum ile beklenenin de uzerinde bir goruntu ortaya cikar, <- napoli baglaminda da boyle bir gidisat vardi takim genelinin.... haliyle akabinde alman devine transfer yapmasi bu ince nuanslarin da ekstrasi dolayli ihya edici bir meblag'a satisi ile sonuclandi...
bu tip seruven - benzer ornekler hep oldu.

haa, kendisini bizim -nelsson'a- degismem. nelsson'u gencler doneminden listeme aldigim da beklentim buyuktu. hatirlayanlar vardir tahminim, bizle haberi ciktiginda o donem detaylica gozlem bazli degerlendirmistim. kendi basligindaki ilk sayfalardaki mesajlar bu baglam da son ornektir skalasi ve potansiyeline dair yazdigim...

kim min jae'ye tekrar donersek ;

transfer oznesi olarak tam inter'lik/juvelik bir oyuncu aslinda... ex interli ^skriniar^ familyasindan... diger plase ; juventus - adamim bremer'in olasi gidisi gibi bir durum olursa-
ilgi gormesi surpriz olmaz...

olmadi eski takimi napoliye doner.

sozun ozu : italyan devler den elbet biri alicisi olur . kanimca bunda -napoli de tutmus olmasi/serie a dolayli . onemli done.

yeri gelmisken de deginelim ; bayern salt bu sezon degil, nagelsmann doneminden bugune her anlam da iyi gorunmuyor.

@Aras Şimşek , @Murat Durmaz

Üst Alt