# Ludwig Augustinsson - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ludwig Augustinsson

He he gayet iyi rakam
Takir takir oynuyordu demeden once tmye baksaydin keske.

ya allah aşkına biyonik bazı adamlar hariç zaten 50-55 maçın %80'inde oynamak gayet makul

bizdeki gibi 50 maçın 20 tanesinde oynasaydı sıkıntı denirdi. Aboubakar son 2 senesinde 5 maçına çıkmış, onların hiç biri 90 dakika değil

adam burada son 7-8 haftaya kadar takır takır oynadı

burak yılmaz son 3-4 senesinde aşağı yukarı 2 ayını sakat geçiriyor, kimsenin kronik sakat dediğini görmedim

%70'inde falan ancak oynuyor sezonun. Falcao %80'inde oynamış

ya allah aşkına biyonik bazı adamlar hariç zaten 50-55 maçın %80'inde oynamak gayet makul

bizdeki gibi 50 maçın 20 tanesinde oynasaydı sıkıntı denirdi. Aboubakar son 2 senesinde 5 maçına çıkmış, onların hiç biri 90 dakika değil

adam burada son 7-8 haftaya kadar takır takır oynadı

burak yılmaz son 3-4 senesinde aşağı yukarı 2 ayını sakat geçiriyor, kimsenin kronik sakat dediğini görmedim

%70'inde falan ancak oynuyor sezonun. Falcao %80'inde oynamış
7m+ maaş verdiğim topçu senede 10 maç kaçıracaksa vay halime. Bunu nasıl normal karşılayabiliyorsun anlamıyorum. Sıradan mevki ya da sıradan bir futbolcudan da bahsetmiyoruz. As santraforun sezonda 10 maçını kaçırımasını konuşuyoruz. Sakatlıktan sonraları da leş attığı maçlari dahil etmeden

7m+ maaş verdiğim topçu senede 10 maç kaçıracaksa vay halime. Bunu nasıl normal karşılayabiliyorsun anlamıyorum. Sıradan mevki ya da sıradan bir futbolcudan da bahsetmiyoruz. As santraforun sezonda 10 maçını kaçırımasını konuşuyoruz. Sakatlıktan sonraları da leş attığı maçlari dahil etmeden

ben o dönem millet her tarafa falcao yazarken, alınmasın diyen az kişiden biriyim. İstersen bakabilirsin o dönemki mesajlara

ancak böyle süperstar birini buraya alıyorsan, mutlaka belli sorunları vardır zaten. Sneijder bize geldiğinde 4 aydır kadro dışıydı

drogba 35 yaşında ve çin'de oynuyordu. Hagi, Barça ve Real'de yapamamıştı. Fb'de ve Bjk'de gelen isimleri de göz önüne getir hepsinin belli sorunları vardı

falcao pek çoğundan iyi durumdaydı geldiğinde

Gelsin orta açsın yeterli, takımda en son orta açmasını bilen bek kimdi hatırlamıyorum bile. Şöyle Mostafa Mohamed 'in ağzının içine orta yapabilen bek oyuncuları istiyorum.

Tamam Dünya futbolu git-gide uzaklaşıyor bu içeriye orta şişir bol bol oyunundan ama bizim ligimizde hala çağ dışı bir oyun oynanıyor. Ortalara kafa vurabilecek forvetin rakibe hava topu bırakmayan stoperlerin varsa işin yarısını halledebiliyorsun zaten bir de duran top kullanmayı bilen oyuncun varsa şampiyonluk adayısın bizim ligde

Yedlin/Saracchi/Omar/Taşdemir gibi Şener gibi adamların yerine Augustinsson ve bir tane duran top kullanabilen oyuncu ile yola çıkalım Mostafa Mohamed 'in Marcao/Luyindama 'nın azğının içine orta açıp gol bulmaya bakalım öyle inanılmaz bir taktik dehası da gerekmiyor

Üst Alt