Okan Buruk | Teknik Direktör - Sayfa 406 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk | Teknik Direktör

2 sezon once takimin basina gelmesini en cok istedigim kisiydi. Bu adamin kiymetini bilin. Sifir ego, harika mutevazi kisilik. Umarim uzun yillar bizimle olacak

Okan hocam, bize geleceğin dedikodularini okudugumdan beri gelmen için yanıp tutuştum. Gelince de çok sevindim. Seni eleştirenlere kendime siper ettim. Seni çok çok seviyorum. Ama bu febe'yi en az 4-0 yenmezsen bir kalemde üstünü çizerim asdjldjdlskskljlljkl

FB son iki maça tamamen gazı kaçmış durumda çıktı. Bunu yapan da sevgili hocamız. Kazana kazana gaz-maz bırakmadı heriflerde. Fazladan iki maçta puan kaybı olsa, şu an 'tarihin en büyük şampiyonluk mücadelesi' diye destanlar yazılıyor, biz de nefes nefese takip ediyor olurduk haliyle. Ve bir yolu bulunup FB şampiyon yapılırdı büyük ihtimalle.

Hocanın ciddiyetine, odağını hep saha içinde tutmasına hayranım. Hafta sonu KG maçını kazanıp bu işi bitirelim artık. FB maçını, tarihin en büyük talihsizliklerinin bir araya gelmesiyle kaybetsek bile, Konya maçından şüphem yok. 5+ fark gerekse rahat 8 olur; öylesine zavallı bir takım...

FB son iki maça tamamen gazı kaçmış durumda çıktı. Bunu yapan da sevgili hocamız. Kazana kazana gaz-maz bırakmadı heriflerde. Fazladan iki maçta puan kaybı olsa, şu an 'tarihin en büyük şampiyonluk mücadelesi' diye destanlar yazılıyor, biz de nefes nefese takip ediyor olurduk haliyle. Ve bir yolu bulunup FB şampiyon yapılırdı büyük ihtimalle.

Hocanın ciddiyetine, odağını hep saha içinde tutmasına hayranım. Hafta sonu KG maçını kazanıp bu işi bitirelim artık. FB maçını, tarihin en büyük talihsizliklerinin bir araya gelmesiyle kaybetsek bile, Konya maçından şüphem yok. 5+ fark gerekse rahat 8 olur; öylesine zavallı bir takım...

artık hocanın odağını gerçekten değiştirmesi lazım

oyun olarak hala takım avrupa seviyesinde değil belli ki

iyi niyetli oyunlarımıza rapmen söylüyorum bunu

kendisinin klasmanını artık gerçekten alonso amorim motta gibi isimlerle beraber görmeli

onlarla oyunun kalitesi açısından da artık yarışmayı düşünmeli

Bunca yıldızı idare eder mi? Yıldızların ağırlığı altında ezilir mi? Bu gibi sorulara okkalı şekilde cevabını verdi. Patron ! 💪🏽
Affedilmez yanlış yapan Gomis' i sildi attı. Takımın ve TR lig tarihinin en büyük yıldızı, saygı ve sevgisinin tezahürü olarak kendisini omzuna bindirdi. Şahsına ve takıma saygısızlık yapan Oliveira-Zaha ya en usturuplu şekilde hadlerini bildirdi. Bunları, başka bazıları gibi egosu uğruna, hırtlıkla, güç gösterisi maksadıyla değil, öyle gerektiği için yaptı, yapmaya devam ediyor...

Oyuncularına gayet toleranslı davranmakla birlikte, yeri geldiğinde sert yüzünü, otoritenin kim olduğunu göstermeyi bilmesi her türlü takdirin fevkindedir...

artık hocanın odağını gerçekten değiştirmesi lazım

oyun olarak hala takım avrupa seviyesinde değil belli ki

iyi niyetli oyunlarımıza rapmen söylüyorum bunu

kendisinin klasmanını artık gerçekten alonso amorim motta gibi isimlerle beraber görmeli

onlarla oyunun kalitesi açısından da artık yarışmayı düşünmeli
Bu dediklerinin olması için kadro kalitesinin ve derinliğinin yeterliliği öncelikli konudur. Üç tane sağlam stoper olmasını lüks görmemek, daha sezona girerken birden çok mevkiiyi yedeksiz bırakmamak gerekiyor mesela. Oraya buraya yama yapa yapa Avrupa platformunda ciddi başarılara ulaşılamaz...

Kadro kalitemiz Avrupa icin yeterli degildi, onu da limite bagliyor Erden Timur. Ama Ziyech’in toparlamasiyla vasata dondü bence toplamda. Sanchez, Demirbay ve Ziyech’den performans aldik.

Zaha ve Tete’den alamadik. Boey’in gitmesi ve Köhn’ün yetistirilememesi de cabası.
Zaha'dan kritik katkılar aldık ama farkında değiliz bence. Icardi'nin olmadığı süreçte çok maç çözdü. Sadece istikrar yakalayamadı. Saman alevi gibiydi. Yakın dönemdeki en kritik dönemeç olan Paşa maçını da Zaha çözdü.

Terim'den iyi bir hoca. Seneler geçtikçe anlarsınız.
Kiyaslamam bile.
Sacma sapan topculara dunya paralar bayiltmadi takımı top oynatiyor teknik taktik veriyor. Gazla calismiyor rakibi öncesinden analiz edip ona gore maca cikiyor. Avupa seviyesine yakin patronluk tarzi var. arada kufrediyor o da turk isi. :) terim dusmani degilim ama bana gore net sekilde okan=) terim.

Üst Alt