Rıdvan Dilmen Hakkında - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen Hakkında

Cevap: Rıdvan Dilmen Hakkında

Gece radyodan programın tekrarını dinledim galatasarayın stadını devlet yaptı verdi fenerbahçe borç içinde kendisi yaptı gibi şeyler söyledi.Bizimle alakası olmayan konularda sürekli bize laf sokmaya çalışıyor sözüm ona tarafsız görünerek onun bunun çoçuğu...

Fb-Ts maçı oynanmış hala pis ağzında Galatasaray kelimesi bu yüzden artık durmamalıyız twitter kullanıyorsan :

https://twitter.com/#!/ntvspor

veya ;

Mail : info@ntvspor.net ile tepkimizi koyma zamanındayız. Aksamdan beri 100 ü geçmiştir heralde attığım mesaj sayısı.Durmamamız gerekir..

Dün ne yaptı bak. TS 10 kişi kalınca Fenerbahçe 5-6 yapabilirdi dedi ki kesinlikle öyle değil. TS Fener'i ezmiştir.

Ondan sonra bir ara TS 10 kişi kalmasına rağmen fark yapabilirdi dedi.

Ulan şerefsiz hangisi doğru, he. Hangisine inanalım

Dün ne yaptı bak. TS 10 kişi kalınca Fenerbahçe 5-6 yapabilirdi dedi ki kesinlikle öyle değil. TS Fener'i ezmiştir.

Ondan sonra bir ara TS 10 kişi kalmasına rağmen fark yapabilirdi dedi.

Ulan şerefsiz hangisi doğru, he. Hangisine inanalım

En iyisi izlememek , izlettirmemek ve o kanaldan defolup gitmesini sağlamak..!!

Febe Tv'de işi hazır nası olsa hiçbir yükümlülüğü yok bizim açımızdan..!

Ntvspor Mail ve Twitter Hesapları üzerinden tepkimizi gösterebilir , Twitter kullanan arkadaşlarımız hastaglar ilede tpekilerini dile getirebilir!

Mesaj ve Tepkilerimizi Gösterebileceğimiz Adresler;

Ntvspor Mail : info@ntvspor.net

Twitter Üzerinden Mentions Yapararak ;

https://twitter.com/#!/ntvspor

Twitter

https://twitter.com/#!/ntvsporgecesi

Yollayacağımız Yazı Bu Olabilir ;

Galatasaraylılar olarak artık Rıdvan Dilmenin taraflı konuşmalarından bıktık.Rıdvan Dilmen Fenerbahçe avukatlığını yapmaya devam ettikçe ve GALATASARAY'IMIZIN emeklerini karalamaya çalıştıkça Galatasaray Taraftarı olarak NTVSpor izlemeyeceğiz. Yorumlarını gitsin FB TV ekranlarında rahatça yapsın!

Bunlar boş işler. Adamlar Galatasaray lafının G'sini duyunca ilgilenmiyorlar

Bunlar boş işler. Adamlar Galatasaray lafının G'sini duyunca ilgilenmiyorlar

30 milyon Galatasaray'lının bu ülkede değiştiremeyeceği yorumcu , kapatılmasını sağlayamayacağı kanal yok.. Kii biz haklıyız. Bu adamların başındakileri köşeye sıkışırsa şike şike kapı önünde Şeytan Rıdvan..

2 dakikamızı ayırıp mail atmaya üşenmemek gerek.. Birşey kaybetmeyiz her ne kadar yol varsa denememiz gerek..

Ben Aykut'un maçtan sonraki açıklamasını izledim. Aykut, Gökhan'a AFERİN demedi. Ama NtvSpor Rıdvan denen yalakanın programında Teknik Direktörlerin açıklamalarını verirken Aykut'un Gökhan'a ''Aferin Sana'' dediğini yazdı. NEDEN LAN NEDEN

Ntv Spor'un manşeti tahrik edici bir manşetti. ''Fener Üçlük Attı''

Ayrıca Aykut denen ağlak, şike davası için bunu kim organize etti bilmiyorum dedi, sanki bir komploymuş imasında bulundu. BU SUÇTUR bence

Ben Aykut'un maçtan sonraki açıklamasını izledim. Aykut, Gökhan'a AFERİN demedi. Ama NtvSpor Rıdvan denen yalakanın programında Teknik Direktörlerin açıklamalarını verirken Aykut'un Gökhan'a ''Aferin Sana'' dediğini yazdı. NEDEN LAN NEDEN

Fener'in köpeğini ekrana yorumcu diye çıkardıkları için..Bazı salaklar sadece bu yorumcuları dinledikleri ve onların sözünü vaaz saydıkları için ve bunu Rıdvan'ın çok iyi bildiği için Fener'i Dünya'nın en namuslu,şerefli kulubü ilan etmeye çalışıyor..!

Tekrar yazıyorum Fenerbahce Köpekleri'ni ekranda yorumcu görüyoruz..

Dur demek gerek artık bunlara..

Üst Alt