Selçuk Erdoğmuş İhraç Edildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk Erdoğmuş İhraç Edildi

Galatasaray Spor Kulübü eski sicil kurulu başkanı Selçuk Erdoğmuş 9 oy farkla kulüpten ihraç edildi.

Tam olarak niye ihracı istendi bu adamın?

Mustafa Cengiz döneminde, geçen sene devletin pandemi kararı olmadan Mayıs seçimlerini iptal etmesi ve başvuru yapan bazı liselilerin -Cengiz ibra edilmediği zaman foto atanlar olduğu söyleniyor- üyelik başvuru formlarını KVKK kapsamında suç olmasına karşın internete sızdırması iddiaları nedeniyle ihraç etmişler.

ne veletlermiş yav, sanarsın kulübü kurtaracak genclik bu. Maximumu dun sondan 3.konuşmayi yapan zekadaki herif.
twitterden hakaret etmedim "y...aamı olur" dedim savunması yapan herif işte bunların da maximumu bu. Twitterden ölüm tehdidi almış. Şampanya patlatıp instagrama orta parmak gösterip biz liseliyiz oğlum diyip sinir uçlarıyla oynarken güzel sonra ama bana küfür yazdılar ühhü

Mustafa Cengiz döneminde geçen sene devletin pandemi kararı olmadan Mayıs seçimlerini iptal etmesi ve başvuru yapan bazı liselilerin -Cengiz ibra edilmediği zaman foto atanlar olduğu söyleniyor- üyelik başvuru formlarını KVKK kapsamında suç olmasına karşın internete sızdırması iddiaları nedeniyle ihraç etmişler.

Abi o nasil bir cümle. Gozler nokta ve virgül aradı. Bir gurbo olarak beynim yandı

ne veletlermiş yav, sanarsın kulübü kurtaracak genclik bu. Maximumu dun sondan 3.konuşmayi yapan zekadaki herif.
twitterden hakaret etmedim "y...aamı olur" dedim savunması yapan herif işte bunların da maximumu bu. Twitterden ölüm tehdidi almış. Şampanya patlatıp instagrama orta parmak gösterip biz liseliyiz oğlum diyip sinir uçlarıyla oynarken güzel sonra ama bana küfür yazdılar ühhü
Sızmaması gereken ve kişinin özel bilgilerini içeren sicilin gözetimindeki bir evrakın sosyal medyaya sızdırılması bence ihraç için gayet haklı bir neden.

Sahte imzaları olayı, liseli z kuşağı buna çok kızdı, zaten çocuklar liseli yanı direk üye olabiliyorlar ama sembolik olarak iki üyenin imzası gerekiyor, 130 filan liseli genç için bir iki üye imzalamış sembolik olarak. Sonra sicil kurulu başkanı bunu araştırmış, imzaların sahte olduğu ortaya çıkmış.

Sonra bunların adları sosyal medyada olay oldu, ama sahte imza yüzünden değil “gençler” ibra etmemek için rahmetliye kumpas kurdular öç almak için, doğal olarak fotoları ifşa olmuştu.

Üst Alt