SL 22/23 H:24 | Kayserispor 1-2 Fenerbahçe | MS | 4 Mart - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:24 | Kayserispor 1-2 Fenerbahçe | MS | 4 Mart

Puan farki su an 7 Benim için. Ikili averaj bizde. Son haftalarda gelipte biz Evimizde 4 atacaklarini sanmiyorum. Ayrica kadrolarin cok büyük kalite farki var. Puan durumuna takilmayin feb hiç bir sey oynamiyor. Ligin Geri kalan takimlarinin hepsi cok ama cok kötü.

ligde son iki takımın düşecek olması, normalde can korkusu yaşayabilecek anadolu takımlarını bir nevi amaçsız bıraktı.

bir de ortam psikolojik olarak futbol oynamaya hiç müsait değil. o yüzden anadolu takımları oldukça dirençsiz bir görüntü vermekteler. zaten kalitesi kısıtlı olan bu takımlar, motivasyonlarını da kaybedince hiç çekilmiyorlar. çeşitli gündemlerden dolayı seyirci baskısı da doğal olarak yok.

fb bu ortamda 2 tane oyuncunun kayığına binmiş gidiyor da bakalım nereye kadar gidecek. ilgilenmiyoruz, kendi maçlarımızı kazanalım yeter.

puan farkı 7 ve fb daha ali sami yen arena'ya gelecek.

ligde son iki takımın düşecek olması, normalde can korkusu yaşayabilecek anadolu takımlarını bir nevi amaçsız bıraktı.

bir de ortam psikolojik olarak futbol oynamaya hiç müsait değil. o yüzden anadolu takımları oldukça dirençsiz bir görüntü vermekteler. zaten kalitesi kısıtlı olan bu takımlar, motivasyonlarını da kaybedince hiç çekilmiyorlar. çeşitli gündemlerden dolayı seyirci baskısı da doğal olarak yok.

fb bu ortamda 2 tane oyuncunun kayığına binmiş gidiyor da bakalım nereye kadar gidecek. ilgilenmiyoruz, kendi maçlarımızı kazanalım yeter.

puan farkı 7 ve fb daha ali sami yen arena'ya gelecek.
1678057068208.png

1.golü tekrar izledim. Ceza sahasinin kiyisinda kösesinde 1 tek fenerli var ve Kayseri defansi eskortluk bile yapmadan uyuyarak golü bir güzel yemis. Ligin en rahat takimi olmasi ve bitmek bilmeyen bir sezon haline gelen 22-23 sezonunu tabi hesaba katmak gerekiyor.

Galibiyet ve beraberlik primleri disinda oyunculari motive edecek bir unsur görünmüyor. Özellikle son haftalarda anadolu takimlarinin kendi aralarinda oynayacaklari maclarda sacma sapan skorlar cikabilir.

Maclar gercekten cok düsük tempoda oynaniyor.

Üst Alt