SL 23/24 H:34 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 27 Nisan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:34 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 27 Nisan

MS

• Kullanılan toplam oy
    86
  • Anket kapatılmış .
Jknın görüntüsü hiç iyi değildi. Merkezden acayip kolay deliniyorlar. Fb maçında musrati oynarsa fb elini kolunu sallaya sallaya 3 atar. Ben bu kadar yetersiz bi ön libero hayatım boyunca görmedim. Ghezzal da yetersiz hiç tempo yok

Boşuna Beşiktaş'a bel bağlayıp kendinizi kandırıyorsunuz Beşiktaş takim değil kimse koşmuyor istemiyor

Çoğu oyuncusu Anadolu takımında bile oynamaz fener kendi evinde sırf ferdi tadic kandindan iki gol atar Beşiktaş rezil bir takım gram ümidim yok umarım birşeyler olursa mucize puan alirlar
Millet bjkden puan bekliyor ben de şaşırıyorum. Rezalet bi takımlar, hiç kimse ne yaptığını bilmiyor. Takım kaliteleri de adsden falan düşük

Millet bjkden puan bekliyor ben de şaşırıyorum. Rezalet bi takımlar, hiç kimse ne yaptığını bilmiyor. Takım kaliteleri de adsden falan düşük
Başı kesik tavuk gibi sağa sola koşuyorlar el musrati denen arkadaş tam hali saha veya fusbal topçusu mücadele sıfır gedson olmuş ağlayanı yok worral PTT liginde oynamaz
Masuaku necip birazda muci dışında topçuları yok karagumruk bilr bunlardan daha iyi takim

Semih yetişmesi lazım, muleka sol kanatta daha iyi göründü. Ghezzal oynamasın leş durumda, semih yetişmez ise forvette cenk olsun derbilerde hırslı oynuyor.

mert

necip worrall colley masuaku

musrati gedson

rashica muçi muleka

semih (cenk)

Diren ve efsane ol gedson yap şovunu sonra ortalık karışsın bonservissiz kulübümüzden içeri alalım ş.liginde oynamak istemez misin olm

beşiktaş derbilerde 3'te 0. Şerefleri için oynayıp 4'te 0 yapmamalılar.

en son 2014-2015 sezonunda bize ve fenere içerde dışarda yenilip 4'te 0 yapmışlar.

Son düzenleme:
Eziktaşların basit anadolu takımından farkı yok derbi gözü ile bakmıyorum bile, ancak febe evde oynadığı maçlarda çok strese giriyor gol atamayınca, fenerin evde oynaması onlar için dezavantaj. O yüzden zor geçebilir.

BJK nın hiç bir iddiası yok. Ayrıca biz arayı açtıkça iki kuş birbirlerine sarılıyorlar. Sanmıyorum FB nin puan kaybedeceğini.

tinercilerin kadrosunu ptt ligine koysan sırıtmaz. o derece rezil bir kadro.
fener evire çevire rencide edemezse şampiyonluğa oynuyorum demesin. biz adana maçını kazanalım bu maçın ne olduğu çok bir anlam ifade etmez. yalnız kazanırsak 7 puan geride maça çıkacaklar bu moralmen çökmelerine neden olabilir. insan bu bir yerde dayanamaz kırılır

Üst Alt