STSL 12/13 H:24 | Eskişehirspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 2 Mart - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:24 | Eskişehirspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 2 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:24 | Eskişehirspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 2 Mart

Bütün yorumcular aynı şeyi söylüyor;

E.şehirde Galatasaray 2 puan kaybetmedi 1 puan kazandı

ben daha ileri gidiyorum

E.Şehir Galatasaraya 1 puan bağışladı

Gs-Eşehir maçını izledim diğer 16 takımın maçlarınında özetlerini izledim...

18 takım içinde değil poziyon ceza sahasına bile giremeyen tek takım olduk.

zaman zaman çok kötü Gs maçları izledik ama bu kadarınada pes artık.

herkes takkeyi önüne koyup düşünsün...

bu lig böyle bitmez..hala lidersek bu bizim başarımız değil rakiplerin başarısızlığıdır.

İnşallah bu bir ders olmuştur.

Yorumcuların GS yi şampiyon görmelerinin tek nedeni puana göre yorum yapmaları. Ben diyorum ki biz bu kafayla devam edersek daha 5 hafta geçmeden puan puana geliriz. Bir takım düşünün ki 5 pas üst üste yapamıyor. Herkes bu takım nasıl hangi oyuncularla pas yaparız diye uzun uzun düşünmeli. Gol nasıl olsa gelir.

terim ne zaman snejdeir burak drogbayı aynı anda kullanmayı bırakırsa ozaman bu takım toparlanır terim ne zaman inadından vazgeçip engin baytarı oyuna alırsa ozaman bu takım düzelir koşan adam yok sahada bu ne rezalettir adamlar 6 km fazla koşmuş bizden tabi kazanamazsın melo denen sirk topçusuna gelince zaten nefret ediyordum iyice kusuntu geldi hiç bir olumlu işi yok birde artistlikten iki top kaptırdı nerdeyse gol oluyordu ikiside sezon başında fernandes bizde olsa melonun yerine ligin anasını ağlatırız derken herkes bi melo 3 fernandes eder diyordu halen edermi bence melo yekta bile etmez.dün fernandezin topuna aşık oldum adam resmen sahadan sildi feneri

Puan kaybı normal karşılanabilir ama ligin en iyi hücum hattına sahip takımının maç boyunca pozisyon üretememesi kaygı verici.

İçerde Mancester

dışarda Reading

yeni modamız bu

Puan kaybı normal karşılanabilir ama ligin en iyi hücum hattına sahip takımının maç boyunca pozisyon üretememesi kaygı verici.

Benim icin Es-Es macindaki oyun ........Polat doneminin hortlamasi oldu!Orta saga=0,kanatlar=0............ve netce,forvetler top alamiyor,savunma eziliyOR!

:sgr: :sgr:

Biz temkinli yaklaşırken eleştiriliyorduk bakın takımın futbolu ortada... Ordu maçının 2. yarısı hariç sezonun 2.devresi bir tane güzel futbolumuz yok... Ne kadar kızarsanız kızın Beşiktaş da Fener de bizden daha iyi oynuyor... Eskişehire karşı kalemiz okunmuş gibiydi iyi yırttık vallaha.. Puan farkına hiç aldanmayın ,Rıdvan gibi şişirme spor yazarlarına da herkesin amacı bizi rehavete sokup iyice s.çırmak... Futbolumuz çok kötü acilen toparlanmamız gerekiyor... Bazı arkadaşlar Riera'nın orta sahanın solunda iyi olacağını iddaa ediyordu güzel bir ceavp almışlardır ...

Riera sol bek dışında oynayamaz..

Balta kadroya giremez..

Amrabat her türlü oynamalı...

Orta sahayı Sneijder-Selçuk-Engin-Amrabat şeklinde deneyebiliriz..Veya çift forvetten vazgeçip araya Melo-Yekta-Hamit 3'lüsünden biri girebilir...

Takım duran top çalışmıyor...Ne kornerlerden , ne yan toplardan bir tane etkili atağımız yok...

Takımın bir oyun sistemi yok. Başımızdaki kişi Fatih Terim değil de X kişisi olsa yerden yere vurulurdu. Drogba diye bir adam alıyosun 3 maçta sıfır gol pozisyonuna sokuyorsun adamı. Sneijder maksimum 2-3 kere ceza sahası cevresinde topla buluşabiliyor.

Kanatsız futbol oynamak gerçekten o kadar da kolay değilmiş, oyun ortaya sıkışıyor

Takımın bir oyun sistemi yok. Başımızdaki kişi Fatih Terim değil de X kişisi olsa yerden yere vurulurdu. Drogba diye bir adam alıyosun 3 maçta sıfır gol pozisyonuna sokuyorsun adamı. Sneijder maksimum 2-3 kere ceza sahası cevresinde topla buluşabiliyor.

Kanatsız futbol oynamak gerçekten o kadar da kolay değilmiş, oyun ortaya sıkışıyor

Devre arası alınan futbolcuları bir kenara bırakalım, sezon başından beri iyi futbol izleyemiyoruz. Bunun nedeni tam olarak nedir bilmek gerçekten zor. Çünkü büyük çoğunluğu geçen yılki kadro. Bildiğimiz gibi geçen yıl hele Süper Final maçlarında o kadar baskılı etkili bir futbol oynanıyordu ki rakibe futbol oynama şansı bırakmıyordu.

Devre arası alınan futbolcuları bir kenara bırakalım, sezon başından beri iyi futbol izleyemiyoruz. Bunun nedeni tam olarak nedir bilmek gerçekten zor. Çünkü büyük çoğunluğu geçen yılki kadro. Bildiğimiz gibi geçen yıl hele Süper Final maçlarında o kadar baskılı etkili bir futbol oynanıyordu ki rakibe futbol oynama şansı bırakmıyordu.

gecen senedeki kadrodaki oyuncular var diyorsun ama ilk 11e bakalim hele...

urfi yok

engin yok

emre yok

melo formsuz oda yok diyelim

selcuk ancak toparladi kendisini

hakan balta hic yok

eboue formsuz

elmander yok sakatlikdan dolayi. olsa bile formsuz

simdi ise?!

burak yeni

sneijder yeni

drogba yeni

dany yeni

hamit yeni

amrabat yeni

riera yeni diyelim

ee sonuc olarak karsimiza yep yeni bir takim cikiyor . bunu görmemizlikden gelmeyilim 7 tane oyuncu degismis hemen hemen ilk11 de. caktirmadan oldu resmen . sonra bu takim nyie gecen sene gibi oynamiyor soruyuoruz birbirimize malesef.

Fatih Hoca bazı inatlarından vaz geçmezse düzelmeyiz. Orta alanımız hiç savaşmıyor koşmuyor, geçen sene hem ileride hucum pres yapar hemd eorta alanı domine ederdik Sneijder- Drogra- Burak ile hücüm pres yapamazsın orta alanda da Amrabat ve formsuz Melo ile oynayınca orta alanda da 2 kişi eksik kaldık demektir. Transfer politikamızı gözden geçirmemiz lazım, sadece yıldız oyuncu olsun diye transfer yapılmamalı takımın kimyası planlanmalı ona göre oyuncu alınmalı. Drogra Sneijder'i aldıysan sistemini baştan planlamış olman gerekiyor hücüm hattın Sneijder- Drogra- Burak ile oluşacaksa geride kale gibi olmalısın orta alan sert savunma yapıp oyunu iki yönüyle hızlı oynayacak beklerinde kanat görevi yapacak.. Malesef bu sezon bunlar pek mümkün görünmüyor artık oyuncuların gayreti ve şansımıza güvenerek iyi kötü bu sezonu şampiyon kapatabiliriz ancak bu da kesin değil. Sezon sonu sistem iyi planlanmalı ve kadro gözden geçirilip revvizyon yapılmalı.

şu ana kadar çok kötü olduğumuz sezonda dahil bu kadar aciz,bu kadar rezil,bu kadar isteksiz ,umarsız bi takım görmemiştim.teknik direktöründen futbolcusuna kadar herkes bu sezon bize bir güzel maç bile seyrettirmediler.helal olsun.

Üst Alt