STSL 13/14 H:26 | Galatasaray 0-1 Kayserispor | MS | 22 Mart - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:26 | Galatasaray 0-1 Kayserispor | MS | 22 Mart

bu saatten sonra yabancı hoca alırken 1 değil 5 değil 10 kere düşünmek lazım çünkü bu lig avrupadaki hiçbir lige benzemiyor. Ben F.terim varken bile hep gözucuyla Hamza hocanın, Uğur tütünekerin performanslarını takip ettim. ÇARE ŞENOL GÜNEŞ. Şenol hoca hem bu ligi/takımları avucunun içi gibi biliyor, hem Trabzon gibi fanatik ötesi bir şehirde bile o baskıyı kaldırabildi, hem de sıfır egolu başkanla yönetimle sorun yaşamaz. insan ilişkileri iyidir oyunculara kendini sevdirir kimseyi küstürmez, gençlerin kendini geliştirmesini sağlar; Burak-Onur-Selçuk-Egemen-.... bi dünya topçuyu yıldız yaptı.

Sinyor Mancini içerde bari kazandırtıyordu şimdi oda bozuldu.. Berabere kalmaktansa yenilmemize sevindim açıkcası. En azından bazı gerçekler daha çabuk görüldü.. İstifaya çağırmakta bunlardan biriydi. Keşke daha erken olsaydı neyse darısı bir daha ki maça inşallah. Dedim zamanında bu adamla olmaz diye yok gittik en saçma tercihi yaptık getirdik. Geçmiş olsun yedi 1 sezonumuzu

1 sezon mu :)

Hala iyimser taraftar dolu hala.

Hamza hamzaoglu, senol gunes, mustafa denizli herhangi birini cok gec olmadan getirin yoksa bi sezon daha cope gider

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3 isimde oldukça kötü, Mancini gidecekse yerine ondan iyisi gelmek zorunda. Mancini tamam kötü gidiyor ama Burak yerine Sow tarzı bir adam olsaydı şuan lider olabilirdik.

3 isimde oldukça kötü, Mancini gidecekse yerine ondan iyisi gelmek zorunda. Mancini tamam kötü gidiyor ama Burak yerine Sow tarzı bir adam olsaydı şuan lider olabilirdik.

Şenol güneş kendini ispat etmiş iyi bir hoca bence, bizim sorunumuz takım motivasyonu sahada ruh gibi gezen oyuncular. Mancini gibi adamlar Türkiye'de iş yapmaz yabancı sınırı var, istediği oyuncuları alamıyolar ama örnek veriyorum lucescu gibi Türk oyunculardan da maksimum verimi alan adamlar başarılı oluyorlar. Ya böyle bir yabancı gelsin ya da bildiğimiz yerli adamlardan birisi gelsin, lig'de iyi gideriz avrupa'da ne yaparız bilemem.

Üst Alt