STSL 13/14 H:4 | Galatasaray 1-1 MP Antalyaspor | M.S | 13 Eylül - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:4 | Galatasaray 1-1 MP Antalyaspor | M.S | 13 Eylül

Malesef ligdeki kader maçımızı kaybettik. Eğer takım BJK ye yenilirse 9 puan geriden gelmemiz mümkün değil Yıllardır FB nin düştüğü duruma düşmüş olacaz. Antalya gibi 4-5-6-7 lik takımı yenememek ezememek kabul edilir gibi değil. BJK maçında takım yine gezerse işimiz çok çok zor.

Fenevde yendi bugün .Ara açılıyor.en önemlisi hem fener hemde beşiktaş son dakikaya kadar savaşıyorlar.Çok zor işimiz çok zoor.

Arkadaş niye biz atamayız şu son dakika göllerini korner gollerini.Bu kadar mı beceriksisz yav.vallahi şu iki takımı gördükten sonra bizim mücadele mücadele değil şerefsizim.Yüreği yanıyor insanın.

Duran toptan gol atmak istiyorsak,antremanlarda bol bol calıstırma yaptırmamız gerekiyor ama maalesef yıllarca bu konuda hiçbir hoca extra antreman yaptırmadı.

Son dakika golleri ise soğukkanlılık istiyor.Antalya maçında kaçan gollerimiz cok panik olduğumuzun bir göstergesi. İki rakibimizin cok zorlu deplasmanlarda 3'er golle galip gelmesinden sonra,bu paniğimiz maalesef daha da artacak.

Duran toptan gol atmak istiyorsak,antremanlarda bol bol calıstırma yaptırmamız gerekiyor ama maalesef yıllarca bu konuda hiçbir hoca extra antreman yaptırmadı.

Son dakika golleri ise soğukkanlılık istiyor.Antalya maçında kaçan gollerimiz cok panik olduğumuzun bir göstergesi. İki rakibimizin cok zorlu deplasmanlarda 3'er golle galip gelmesinden sonra,bu paniğimiz maalesef daha da artacak.

Ee 2 senedir bu terim ne yapıyor acaba florya da.Ben şunu anladım.Arkadaş heyacı olan çalışmaya istekli olan bir hoca şart artık bize.Kendini kanıtlamak başarılı olmak isteyen bir hoca.

2 senedir şampiyonuz bu senede olmayalım çokta umurumda değil ama şu fb ve bjk kadar koşamamak, mücadele etmemek, oynamamak insana koyuyor. dünya para verip kombine alıyoruz, lig tv alıyoruz izlediğimiz futbola bak. ben bu uyuşuk ve laubali Burakı daha fazla izlemek istemiyorum arkadaş, Drogbada gelmiş 37 yaşına artık gol atacak gücü kalmamış bir de lige tek forvet drogbayla girelim diyenler vardı! koca transfer sezonunda adam gibi elit bir golcü alsaydık keşke. ne diyelim iyiki Brumayı aldık bari bundan sonra her maç 90 dakika izlemek istiyorum bu çocuğu

Üst Alt