Haber - TFF: "Adil, şeffaf ve demokratik bir seçim için 18 Temmuz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber TFF: "Adil, şeffaf ve demokratik bir seçim için 18 Temmuz"

fbnin ve yardakçılarının bu kadar diretmesindeki amaç ne tam olarak. sabunundan tut bütün amigo muhabirleri bu konuyu sürekli gündem yapmaya çalışıyor. her türlü seçim olacak. lig bitince 1 ay geç veya erken olsa ne oluyor olmasa ne oluyor? yeni tff'yi erkenden getirip istedikleri her şeyi kabul ettirme derdindeler mi yeni sezon öncesi? bu mu olay yoksa ben başka bir şey mi kaçırıyorum.
Evet odaklanilmasi gerekn esas nokta o ,holdinge geri dönecekti sözde yali bebesi ama heralde gelme buraya uzak dur filan dediler ki tekrar adayım diyor aday olduğu içinde kendisinden daha büyük gs düşmanı olan servetin oldu bittiye getirip sectirmek istiyor bana göre
Bizim yönetim Servet konusunda sessiz kalması büyük yanlış çünkü bu herif azizden aliden filan daha büyük gs düşmanı

Fb darbe yapmaya çalıştı ve şapa oturdu gibi görünüyor. Fırsat bu fırsat kurullardaki yapılanmalarının içinden geçmeliyiz

Milli takımın çalışmaları niye aksıyor onu anlamadım. Yoksa milli takımı teknik heyet çalıştırmıyor mu? Kararları teknik heyet almıyor mu?
Ayrıca hadi diyelim milli takım şampiyonada başarısız olup geldi. O zaman ne olacak? Belki sizin yerinize yeni yönetim gelse daha başarılı olunacaktı?

Üst Alt