U21 Avrupa Şampiyonası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

U21 Avrupa Şampiyonası

Bizden birileri bu turnuvayı takip ediyormu? Forumdan takip edenlerin ilgisini çeken oyuncular var mı?
Bizim kulübün oyuncu izleme ağı çok geniş reis.Kesin bizden gidenler olmuştur bu turnuvaya.Ben de fırsat buldukça izleme fırsatı buldum.Ama bu turnuva çok değişik geçti.23 yaşında oynayan oyuncular da vardı A Milli Takım'dan oynayan çoğu oyuncu da bu maçlarda oynadı.O yüzden turnuvada fizik farkı çok belli oluyodu bu yaş farkı dolayısıyla..

Bu turnuvaya U21 değil de Rezerv Ligi gibi bakalım.Yaş olarak 23 olan oyuncular da var.Oyuncuların geneli 21-22 yaş arasında.Burda 20-21 yaş arasında olması gerek ortalamanın ki turnuvaya uygun olsun.1 de U19 turnuvasına bakın ekleme falan filan olur mu bilmiyom de en fazla yaşı olan futbolcu 19 takımlarda..

Bugün U21 Avrupa Şampiyonası'nda final günü İspanya U21 ile İngiltere U21 takımları kupa için savaşacaklar.İspanya U21 takımı daha çok takım gibi oynuyo hem de ciddiyetli 1 şekilde oynuyolar maçlarını.Benim tahminim bu iş uzatmaya gitmez 2-0 veya 3-1 gibi skorlarla İspanya U21 takımı bu kupayı kazanır finalde..

Üst Alt