1. 17.07.2017, 13:50 Mesaj #6421
  2. 17.07.2017, 13:52 Mesaj #6422
  3. 17.07.2017, 14:25 Mesaj #6423
  4. 17.07.2017, 14:50 Mesaj #6424
    Çok doğru düşünce ve planlama ile ilerliyor yönetim bir çok önemli konularda.

Günlük başarıyı yakalar mı bu transfer operasyonu ile kimse bilemez ama alt yapı scout systemi ve alt yapı tesisleşme konusunda gibi çok çok daha önemli konularda on nummara adımlar atılmaya planlıyorlar. Tabiki başkaları gibi yine bla bla bol laf az iş değilse yine.

Banka borçlarını sıfırlasın ve alt yapı ve tesis işini bitirsin son 40 yılda en büyük gerçek yönetici başarısı sunmuş olur öyle veya böyle.

Ama dursun Özbek de net bir sorun var ki spordan bi haber. Topu gören bomba zanneden yöneticilerin ömrü uzun olamaz bu sektörde.
  5. 17.07.2017, 15:09 Mesaj #6425
    Yıl olmuş 2017 arkadaşlar Abd nin başında donald trump varken, bizim sıradışı bir başkanımızın olması bence garip değil.

Keza dursunu fenerin başında hayal edin, bence onlar yadırgamazdı! Biz böyle bir başkanlık anlayışı ile ilk kez karşılaşıyoruz yadırgamamız ondandır.

Adamın iyi yanları da yok değil onları görelim lütfen;

Varan 1- Sneijderin 3.5 milyonluk maaş yükünden kurtardı bizi.. 2 senedir şampiyon olamadık demek ki adamın faydası yok (ironi değil) büyük takımlar içinde durum böyledir, şutlayacaksın gidecek...

Varan 2- Takım logosunda değişiklik planı var bence ciddi bir forma ve ürün satışı getirisi sağlayacak.

Varan 3- Başarıya doymuş yerlileri şutlamak (semih,sabri vs.. )

Varan 4- Gelecek için umut veren açıklamaları..

Varan 5- Medya ile siyasi kişilerle ve en önemlisi Cumhurbaşkanımız ile arasının çok iyi olması..

devamını sonra yazarım sıkıldım yazarken
  6. 17.07.2017, 15:14 Mesaj #6426

Doruk Ata Nickli Üyeden Alıntı

Yıl olmuş 2017 arkadaşlar Abd nin başında donald trump varken, bizim sıradışı bir başkanımızın olması bence garip değil.

Keza dursunu fenerin başında hayal edin, bence onlar yadırgamazdı! Biz böyle bir başkanlık anlayışı ile ilk kez karşılaşıyoruz yadırgamamız ondandır.

Varan 1- Sneijderin 3.5 milyonluk maaş yükünden kurtardı bizi.. 2 senedir şampiyon olamadık demek ki adamın faydası yok (ironi değil) büyük takımlar içinde durum böyledir, şutlayacaksın gidecek...

Varan 2- Takım logosunda değişiklik planı var bence ciddi bir forma ve ürün satışı getirisi sağlayacak.

Varan 5- Medya ile siyasi kişilerle ve en önemlisi Cumhurbaşkanımız ile arasının çok iyi olması..

Antu'ya bol bol caps atıyor musun bari bu trollükleri yaparken?
  7. 17.07.2017, 15:14 Mesaj #6427

Doruk Ata Nickli Üyeden Alıntı

yine salonun orta yerinde bayilmadiniz umarim sn Ata.
  8. 17.07.2017, 15:17 Mesaj #6428
    Bu yalanci herifin laflarina inanip borcun sifirlanacagina inanmak polyannaciliktan daha da öte birsey.

Herifin söyledigi 10 lafin 9'u yalan.
  9. 17.07.2017, 15:27 Mesaj #6429

Emre Saykal Nickli Üyeden Alıntı

Antu'ya bol bol caps atıyor musun bari bu trollükleri yaparken?

Antunun canı cehenneme ama orada bir hesabım olsaydı onlara reddedemeyecekleri bir teklifte bulunurdum.. .
  10. 17.07.2017, 19:12 Mesaj #6430
  11. 17.07.2017, 22:25 Mesaj #6431

Fatih Hacı Nickli Üyeden Alıntı

Çok doğru düşünce ve planlama ile ilerliyor yönetim bir çok önemli konularda.

Günlük başarıyı yakalar mı bu transfer operasyonu ile kimse bilemez ama alt yapı scout systemi ve alt yapı tesisleşme konusunda gibi çok çok daha önemli konularda on nummara adımlar atılmaya planlıyorlar. Tabiki başkaları gibi yine bla bla bol laf az iş değilse yine.

Banka borçlarını sıfırlasın ve alt yapı ve tesis işini bitirsin son 40 yılda en büyük gerçek yönetici başarısı sunmuş olur öyle veya böyle.

Ama dursun Özbek de net bir sorun var ki spordan bi haber. Topu gören bomba zanneden yöneticilerin ömrü uzun olamaz bu sektörde.

Bu nedir biri bana açıklayabilir mi.

Veya buna nasıl emin olabildin 2 senede otel bitiremeyen bir adamdan bahsediyoruz güya parasıda hazır kredi olarak çekildi ve faiz işliyor.

Scout ve altyapı tesisleşme konularındanda açık açık bahsetsene fatih. Bizi mi trollüyon onu söyle.
    u21 takımının 2 aydır hocası yok, altyapıların başına 5 yılda 1 adet ligde oynayacak adam çıkartamayan bir yönetici.
    Gelecek sene yazın floryayı boşaltmamız gerekir 18 ay sürecek bir inşaat için daha kazma vurulmadı hala.
    Scoutun önerdiği gençleri paramız yok diye neden reddedip durmuşlar.
  12. 17.07.2017, 22:39 Mesaj #6432

Tuna Köse Nickli Üyeden Alıntı

Bu nedir biri bana açıklayabilir mi.

Veya buna nasıl emin olabildin 2 senede otel bitiremeyen bir adamdan bahsediyoruz güya parasıda hazır kredi olarak çekildi ve faiz işliyor.

Scout ve altyapı tesisleşme konularındanda açık açık bahsetsene fatih. Bizi mi trollüyon onu söyle.
    u21 takımının 2 aydır hocası yok, altyapıların başına 5 yılda 1 adet ligde oynayacak adam çıkartamayan bir yönetici.
    Gelecek sene yazın floryayı boşaltmamız gerekir 18 ay sürecek bir inşaat için daha kazma vurulmadı hala.
    Scoutun önerdiği gençleri paramız yok diye neden reddedip durmuşlar.

Adam bugün basın toplantısında zaten şu an yetersiz alt yapımız olduğunu söyledi. Antrenman edecek sahaları yok . Bu u21 u19 takımlara çöp raporu gelmiştir büyük ihtimalle ki hepside çöp gerçekten de bu yaş grupların. A takım seviyesine yarayacak tek oyuncu yok maalesef.

Sizin bir tarafda hak veriyorum tabiki güvenemediğinize ki bende güvenmiyorum zaten. Ama yok otel olayı ile gelmeniz çok vasat bir argüman bence iş dünyasında. Bir A yı kötü işledi diye B projesinde de kötü olacak kanun ve genelleme çok yanlış bir yaklaşım. Her projeyi her konuyu kendine göre karakteri ve değerlendirme hakkı var ve olmalıdır. Bu başkan da çoğu başkan gibi bre bre bol laf az iş yapma ihtimali var tabiki ama bu projeleri hayata geçirilmesi bu Saaten sonra pek zor olmamalı artık.
    Hukumeti sevmesem de onların desteğini alan kişi söz aldığı konularda zorluk çekmez Türkiye de.

Otel konusu demişken ne oldu ona ciddiden yahu.
  13. 17.07.2017, 22:41 Mesaj #6433
    Ya birak Fatih kusura bakma ama seninki Polyanna'cilik baska da birsey degil.

Neyi becermis bu adam da bunlari becerecek diye savunuyorsun adami.
  14. 17.07.2017, 22:53 Mesaj #6434
    Adamın doğrusu yok Fatih yalanmatik.
    Altyapıdaki oyuncularla ilgili raporu kim vermiş misal. Antrenman sahası yok demek çok basit bir kaçış yolu değil mi Galatasaray kulübü taç spor tesislerini misal bunyesine nasıl kattı. Çok mu zor istanbulun bir yerinde altyapıdaki oyuncular gelişsin diye bir tesis satinalmak veya kiralamak. Yöneticilik bu mu? Saha yok e yoksa 3 senedir oradasın illa floryaya mi antrenman yapmak zorunda bu çocuklar. Lig arasında tesislere bakım yapilirken olimpiyat stadında antrenman yapmadın mi.
    Altyapimiz yetersiz o yüzden hoca bulamadık onlara 2 aydır dimi. Argüman vermekten bahsettim böyle bir argüman mi var u21 hocası yok diyorum altyapı cop demek diyorsun. Oyuncunun olmaması oranın boş durmasını mi gerektiriyor. Bu çocuklar sırayla altlardan gelmedi mi 3.senenin sonunda mi anladılar bişey olmayacaklarını.
    Son olarak dursun Özbek bu zamana kadar ne başarmış takım desen 2 senedir kuclte kuculte elde çöp dolu kadro kaldı, senelik zararı min 250 milyon lira. Sonra dönüp dolaşıp otele geliyoruz bak otelde ne gibi engel vardı da parası hazır olan şeyi bitiremedi. Açık açık soruyorum kimse kiralamazsa ben kiralarım diye verdiği sözden ötürü korkup mu bitirmiyor.
  15. 18.07.2017, 16:28 Mesaj #6435

Tuna Köse Nickli Üyeden Alıntı

Adamın doğrusu yok Fatih yalanmatik.
    Altyapıdaki oyuncularla ilgili raporu kim vermiş misal. Antrenman sahası yok demek çok basit bir kaçış yolu değil mi Galatasaray kulübü taç spor tesislerini misal bunyesine nasıl kattı. Çok mu zor istanbulun bir yerinde altyapıdaki oyuncular gelişsin diye bir tesis satinalmak veya kiralamak. Yöneticilik bu mu? Saha yok e yoksa 3 senedir oradasın illa floryaya mi antrenman yapmak zorunda bu çocuklar. Lig arasında tesislere bakım yapilirken olimpiyat stadında antrenman yapmadın mi.
    Altyapimiz yetersiz o yüzden hoca bulamadık onlara 2 aydır dimi. Argüman vermekten bahsettim böyle bir argüman mi var u21 hocası yok diyorum altyapı cop demek diyorsun. Oyuncunun olmaması oranın boş durmasını mi gerektiriyor. Bu çocuklar sırayla altlardan gelmedi mi 3.senenin sonunda mi anladılar bişey olmayacaklarını.
    Son olarak dursun Özbek bu zamana kadar ne başarmış takım desen 2 senedir kuclte kuculte elde çöp dolu kadro kaldı, senelik zararı min 250 milyon lira. Sonra dönüp dolaşıp otele geliyoruz bak otelde ne gibi engel vardı da parası hazır olan şeyi bitiremedi. Açık açık soruyorum kimse kiralamazsa ben kiralarım diye verdiği sözden ötürü korkup mu bitirmiyor.

Boş durmaması gerekiyor evet haklısın.
    Alt yapı sorumlu kişi aldılar yeni. Belki getirecekler bugün yarın planlamaya göre. Varsa planlama tabiki.
    Kemerburgaz da olacak alt yapılarında antrenman sahaları bu arada. Orası ne zaman bitecek bilmiyoruz hiç birimiz gerçi.

Oteli boş Verde Kemerburgaz teslim edilecekti geçenlerde ne oldu ona. Tık ses yok. Basında basın değil ki sorsunlar. Transfer hadi önemli de asıl çok daha önemli bu konuların haberi niye hiç yapılmıyor takip edilmiyor anlam veremiyorum.

Yukarı Git