1. 11.04.2010, 23:07 Mesaj #6286
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Ben bulent korkmazların hakan şükürlerin profesyonelliğini gördükten sonra arda'ya sizin kadar destek olamıyorum bu iş fanatiklikle olmuyo bende fanatiğim bende oynayım o zaman adamın hiç kendini geliştirmek gibi bi derdi küçük dağları ben yarattım havasında gezip duruyo insan 4 senede sadece şut özelliğini geliştiremezmi??

  (Onu çok sevdiğim için bu kadar kızgınım)
 2. 11.04.2010, 23:08 Mesaj #6287
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Abdullah TASAN, post: 1072489 Nickli Üyeden Alıntı

  Arda yı tabii ki yedirmeyiz ancak o da kaptan sorumluluklarını bilip ona göre davranmalı. Takım kritik dönemçteyken (sanırım Fener maçından hemen öncesiydi) "Üzerime çok geliniyor, Liverpool 'a gideceğim" le olmaz tabii bu.  Üstelik o maçta sakat olduğunu bile bile oyuna girerek, sorumluluk değil, sorumsuzluk örneği göstermiştir. Bunu unutmayalım.  Aciklamalarinda gayet hakli , uzerine cok geliniyor.Arda kirilgan yapisi olan bir oyuncu.Kaldiramiyor boyle seyleri.Medya boyle devam ettikcede gercek performansini gosteremez.Liverpool'a gidecegim dediyse; demekki anlasilma saglanmiski , klup bu aciklamasindan dolayi kendisini ikaz etmedi.

  Bence Arda o macta takimini yalniz birakmak istemedigi icin oynamak istedi.Malesef biz bunu canimizin istedigi gibi yorumluyoruz.Fener macinda gol atmis olsa veya skora katki yapmis olsaydi; Taraftar bunu '' Sakat sakat oynadi, iste gercek Galatasaray'li'' diye yorumlayacakti.Ama simdi bakiyoruz bunun adi sorumsuzluk olmus.
 3. 11.04.2010, 23:09 Mesaj #6288
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  İçim acıdı resmen, Arda'yı ıslıklanırken gördüm ya. Yazık kelimesi bile kifayetsiz kaldı.
 4. 11.04.2010, 23:09 Mesaj #6289
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Göktürk Mustafa Sert, post: 1072516 Nickli Üyeden Alıntı

  Aciklamalarinda gayet hakli , uzerine cok geliniyor.Arda kirilgan yapisi olan bir oyuncu.Kaldiramiyor boyle seyleri.Medya boyle devam ettikcede gercek performansini gosteremez.Liverpool'a gidecegim dediyse; demekki anlasilma saglanmiski , klup bu aciklamasindan dolayi kendisini ikaz etmedi.

  Bence Arda o macta takimini yalniz birakmak istemedigi icin oynamak istedi.Malesef biz bunu canimizin istedigi gibi yorumluyoruz.Fener macinda gol atmis olsa veya skora katki yapmis olsaydi; Taraftar bunu '' Sakat sakat oynadi, iste gercek Galatasaray'li'' diye yorumlayacakti.Ama simdi bakiyoruz bunun adi sorumsuzluk olmus.

  iyi güzel sakat sakat oyuna girmek istiyorsun ama 15 metrekarede top oynuyorsun.
 5. 11.04.2010, 23:12 Mesaj #6290
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Harun Taşkapılı, post: 1072527 Nickli Üyeden Alıntı

  iyi güzel sakat sakat oyuna girmek istiyorsun ama 15 metrekarede top oynuyorsun.  Derbiyi biz 1-0 kazansaydik, simdi cogu kiside ne derdi biliyormusun??

  Helal olsun sana buyuk kaptan , sakat sakat oynadin gercek cimbomlusun diye!!  Skor taraftari iste!!!
 6. 11.04.2010, 23:15 Mesaj #6291
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Arda'nın en kısa zamanda toparlanıp en iyi cevabı sahada vermesini bekliyorum.
 7. 11.04.2010, 23:16 Mesaj #6292
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Büyük Kaptan diye diye bir kısım taraftar şımarttı Arda'yı. Kendine gelsin kimin kaptan olduğu bu saatten sonra önemli değil. Eski 66 numarayla oynayan Arda karakter olarak geri gelmedikçe destek mestek yok!  Arkadaşlar fikirlerini yazanalara "Yazıklar olsun, tüüh, skor taraftarı, bunlar Galatasarat taraftarı mı?, içim acıdı böğrüm yandı" hezeyanlarda bulunmayın lütfen! Herkes sizin gibi düşünmeyebilir.  Son olarak insanlar gibidir aynadır ne görürse, onu yansıtır. Taraftar değil bu akşam ki tablonun sebebi sahadakiler. Arda sahada versin cevabımızı bir gol atsın sonra "reeerööölööö" diye yakın çekim bağırsın kameralara sevgilisinin olduğu tribünün önüne gitsin aralarında paylaşsınlar gol sevincini sonra mı, sonra aynı tas aynı hamam. Arkadaşlar 100 gol atsın isterse bu taraftara "homurdanıyorlar" diyebiliyorsa benim gözümde sıradan bir futbolcudur kim olursa olsun.
 8. 11.04.2010, 23:18 Mesaj #6293
 9. 11.04.2010, 23:20 Mesaj #6294
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Artik Alex'i yuhalayan Fener taraftarindan da bi farkimiz kalmadi.
 10. 11.04.2010, 23:24 Mesaj #6295
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Hayati Kaya, post: 1072581 Nickli Üyeden Alıntı

  Binlerce dansöz var !!!  Kimmiş dansöz insanları böyle yaftalayamazsın Hayati!!! Herkes sizinle aynı çanağa tükürecek diye bir kural mı var!
 11. 11.04.2010, 23:25 Mesaj #6296
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  kptan ardaya destek ama kaptan ardada kendine biraz çeki düzen versin ister sinema kapatsın ister gece klubü önemli olan maçlarda Galatasaray ruhunu takıma yansıtsın...arkadaşlar bunlar biryana tek birşey söyleyeceğim r.madrid barca maçını izledim adamlar senede 6 ila 10 m € alıyor ama ronaldo hergün magazin basınında ama hepsi nasıl koşuyor nasıl mücadele ediyor rakibi ısırıyor hayret ediyorum.ben bu profesyonelliği istiyorum ve aynı profesyonelliği taraftardan bekliyorum.bence destek zamanı hele bi cl ne kalalım
 12. 11.04.2010, 23:25 Mesaj #6297
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Mehmet Vural, post: 1072567 Nickli Üyeden Alıntı

  Büyük Kaptan diye diye bir kısım taraftar şımarttı Arda'yı. Kendine gelsin kimin kaptan olduğu bu saatten sonra önemli değil. Eski 66 numarayla oynayan Arda karakter olarak geri gelmedikçe destek mestek yok!  Arkadaşlar fikirlerini yazanalara "Yazıklar olsun, tüüh, skor taraftarı, bunlar Galatasarat taraftarı mı?, içim acıdı böğrüm yandı" hezeyanlarda bulunmayın lütfen! Herkes sizin gibi düşünmeyebilir.  Son olarak insanlar gibidir aynadır ne görürse, onu yansıtır. Taraftar değil bu akşam ki tablonun sebebi sahadakiler. Arda sahada versin cevabımızı bir gol atsın sonra "reeerööölööö" diye yakın çekim bağırsın kameralara sevgilisinin olduğu tribünün önüne gitsin aralarında paylaşsınlar gol sevincini sonra mı, sonra aynı tas aynı hamam. Arkadaşlar 100 gol atsın isterse bu taraftara "homurdanıyorlar" diyebiliyorsa benim gözümde sıradan bir futbolcudur kim olursa olsun.

  satırı satırına katılıyorum.samiyen de son attığı gollere bakın kime koşuyor.sende 4 trilyon alacaksın sonra taraftar pis pis sırıtacaksın görürsünüz der gibi.görücez sene sonu
 13. 11.04.2010, 23:25 Mesaj #6298
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Mehmet Vural, post: 1072567 Nickli Üyeden Alıntı

  Büyük Kaptan diye diye bir kısım taraftar şımarttı Arda'yı. Kendine gelsin kimin kaptan olduğu bu saatten sonra önemli değil. Eski 66 numarayla oynayan Arda karakter olarak geri gelmedikçe destek mestek yok!  Şımardı falan demeyin arkadaş. Şımardıysa da Galatasaray'a verdikleriyle en fazla şımarmayı hak eden futbolcudur Arda. Formsuz olabilir medya üstüne çok gelebilir taraftar üstüne gelebilir.. Arda kırılgan bir futbolcu ama biz ona destek olmadıkça ne farkı kalır şimdilerde kulübe sallayan H.Şaşlardan H.Şükürlerden H.Ünsallardan.. Adam tabancalı tişört giyer olay olur, medyatik sevgilisi olur olay olur. Üstüne çok gidiyoruz onun elbetteki sevgilisi olacak şımaracak ama biz ona desteğimizi verelim yinede..  Bir de yeni bir moda başladı kimse Galatasaray'dan büyük değildir diye. Elbette kimse Galatasaray'dan büyük olamaz ama hangi futbolcu kendini Galatasaray'dan büyük gördü ben anlamadım. Üstüme geliyorlar ayrılmak istiyorum demek kendini Galatasaray'dan büyük görmek gibi algılanıyorsa sorun ne Ardada ne de bizde. Sorun onu öyle anlayanlardadır.
 14. 11.04.2010, 23:29 Mesaj #6299
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Bugün Arda'ya yapılan tepki yersizdi.Oyundan çıkarken yuhalamakta neyin nesiymiş.Leo Franco,Jo haketti ama Arda'ya yapılmaması gerekirdi
 15. 11.04.2010, 23:29 Mesaj #6300
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  soner gürkan, post: 1072614 Nickli Üyeden Alıntı

  kptan ardaya destek ama kaptan ardada kendine biraz çeki düzen versin ister sinema kapatsın ister gece klubü önemli olan maçlarda Galatasaray ruhunu takıma yansıtsın...arkadaşlar bunlar biryana tek birşey söyleyeceğim r.madrid barca maçını izledim adamlar senede 6 ila 10 m € alıyor ama ronaldo hergün magazin basınında ama hepsi nasıl koşuyor nasıl mücadele ediyor rakibi ısırıyor hayret ediyorum.ben bu profesyonelliği istiyorum ve aynı profesyonelliği taraftardan bekliyorum.bence destek zamanı hele bi cl ne kalalım  gecenin güzel yorumlarından.mücadele ve profesyonellik lazım.
Yukarı Git