1. 01.05.2009, 12:05 Mesaj #421
  Cevap: #11 Hasan Şaş  Hasan Şaş'a piyango!

  Al-Hilal: "Gel Hasan" dedi ve G.Saray'ın hırçın yıldızı Hasan Şaş'a "Milli Piyango" gibi transfer teklifi yaptı.


  01 Mayıs 2009 Cuma, 07:48  GAZETE HABERTURK - ERHAN TELLİ'NİN HABERİ  Arap dünyasının en sevilen Türk futbolcusu Hasan Şaş’a Al-Hilal Kulübü’nden resmi teklif geldi. Suudi Arabistanlı yöneticiler, G.Saraylı oyuncuya yıllık 1.5 milyon euro üzerinden 3 senelik mukavele önerdi.  Galatasaray’la sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Hasan Şaş’a Suudi Arabistan’dan futbol hayatını değiştirecek bir transfer teklifi geldi. 32 yaşındaki tecrübeli futbolcuyu gelecek yıl Arabistan’da görmek isteyen Suudiler’in bonservisini eline alacak olan futbolcuya 3 yıllık bir sözleşme teklifinde bulundukları öğrenildi. Yapılan ilk görüşmenin oldukça olumlu geçtiği ortaya çıkarken, yıllık 1.5 milyon euro önerilen yıldız oyuncu, G.saray’la görüşebilmek için süre istedi.  -POLAT’LA EŞİNE BAĞLI-  Hafta başında Hasan’la İstanbul’a gelerek görüşen Araplar’ın, 31 Mayıs’ta kulübüyle sözleşmesi sona eren tecrübeli futbolcuya hemen imza attırmak istedikleri ancak Şaş’ın kesin kararını verebilmek için Haziran ayına kadar zaman istediği bildirildi. Galatasaray kulübünün henüz sözleşme yenilemek için masaya oturmadığı Hasan’ın yapılan bu ciddi teklifi değerlendirmeye aldığı ifade edilirken oyuncunun ailesini ikna etmesi durumunda gelecek yıl Arabistan’da top koşturmayı düşündüğü belirtildi.  Gerets’le buluşacak mı?

  Marsilya’dan sezon sonunda ayrılacağını açıklayan G.Saray’ın eski teknik direktörü Eric Gerets’in de Al-Hilal takımı ile gelecek sezon için anlaştığı iddiası ilginç bir tesadüf olarak dikkatleri çekti. Gerets’in Sarı-Kırmızılı kulüpte görev yaptığı yıllarda vazgeçemediği oyunculardan biri olan Hasan Şaş’la Arabistan’da yeniden buluşacağı öne sürüldü.  Arap şeyhi Şaş!

  2002 Dünya Kupası’nda Brezilya’ya attığı golle Arap dünyasının starı haline gelen Hasan Şaş, özellikle bu ülkelerde en çok tanınan futbolculardan birisi olmuştu. Daha önce de Dubai takımlarından teklif alan ve Mısır’da büyük ilgi gören yıldız oyuncu, bu sezon geçirdiği sakatlığın ardından uzun süre takımdan ayrı kalınca gözden düştü.  Prenslerin kulübü

  Suudi Arabistan’ın en çok taraftara sahip takımı olan Al-Hilal, tarihindeki 48 kupayla ülkenin en başarılı spor kulübü. Bir dönemin meşhur Brezilyalı’sı Rivelino, 1978-1981 yılları arasında Al-Hilal Kulübü’nün formasını giymişti. Al-Hilal’in sahibi durumundaki Suudi Prensi Abdülrahman Bin Müsaid, takımın başarısı için kulübe her türlüğü desteği sağlıyor.
 2. 01.05.2009, 13:08 Mesaj #422
 3. 01.05.2009, 22:35 Mesaj #423
 4. 01.05.2009, 22:48 Mesaj #424
 5. 02.05.2009, 02:05 Mesaj #425
  Cevap: #11 Hasan Şaş  Kim derdi ki Hasan Şaş bugünlere gelecek. O seri çalımlar atan, rakiplerini ipe dizen, rakip savunmanın dengesini alt üst eden Hasan gitti artık. Şimdilerin Hasan Şaş'ı 10 kilo fazlası olan, yürümeye hali kalmayan, iyi performans göstermek için herhangi bir çaba sergilemeyen Hasan Şaş. 2-3 sezondur sezona fırtına gibi başlıyor. Yeri geliyor sağ bek bile başlıyor maçlara. Sonra bir sakatlanıyor hop ne oldu sezonu kapattı. Bu adam yattığı yerde 1.5 milyon dolar kazanıyor ama. Tamam Hasan Şaş büyük Galatasaray'lı, müthiş ağabey, saha içindeki katkısından çok saha dışında ortamda müthiş önemi var ama şu kilolarını at be kardeşim. 33 yaşına geldin Galatasaray'da gönderilecekler arasında konuşuluyorsun bunu değiştirmek için hiçbir çabası yok. Sakatlığı iyileşeli asır oldu ama kiloları atmak için ekstra bir çabası yok. Kendini Ronaldo ile mi karıştırıyor bilmiyorum ama Ronaldo kadar performans gösteremeyeceğini biliyorum. Artık taraftar da yuhalamaya başladı sonra beni neden yuhalıyorlar diyor. Böyle gidersen çok daha yuhalanırsın ve sezon sonuda yollar ayrılır. Eski Hasan Şaş'ı bu saatten sonra bulamayacağımızı biliyorum ama kendine yakışan şeyleri yap. Oyuna girince müthiş katkın olsun gidip topu rakibe hediye edip bizim kalemizde gol olmasın.
 6. 02.05.2009, 19:04 Mesaj #426
  Cevap: #11 Hasan Şaş  Adam sezon bitmeden takımda olabilmek için,kortizon tedavisi gördü,bu kilosunun sebebi ondan.Siz gelip burda sövün,yuhalayın,Hasana takım beğenin.Onun kesip attığı tırnağı olabilirmisiniz ? Onun çeyreği kadar G.Saraylı olabilirmisiniz ? Onun yaptığı fedakarlıkları yapabilirmisiniz ? Hiç sanmıyorum.

  Hasan Şaş sizin için ne anlam ifade eder bilemem,ama Metin Oktay,Hagi,Hakan,Hasan,Bülent vardır benim gönlümde,yeri asla silinmeyecek olan.

  Milan maçındaki golünü,real madrid'i geriden gelerek yendiğimizde takımına olan katkısını.Hadi bunları hatırlamıyorsunuz,14 Mayıs'ı unutmadım ben.Adam neler yapiyor takıma gelebilmek için,kortizon diyoruz ..Bilmem anlayabiliyormusunuz ..
 7. 02.05.2009, 19:33 Mesaj #427
 8. 02.05.2009, 21:13 Mesaj #428
  Cevap: #11 Hasan Şaş  Sarı kırmızı formasıyla geldi buradan anca kefeniyle çıkar.Ona bu klüpte herzaman yer var...
 9. 02.05.2009, 23:06 Mesaj #429
  Cevap: #11 Hasan Şaş  Sana küfreden taraftar bozuntularına aldırma Hasan. Senin "gerçek" Galatasaray taraftarının gözünde sonsuz kredin var.
 10. 02.05.2009, 23:20 Mesaj #430
  Cevap: #11 Hasan Şaş  Ceyda Aydoğmuş, post: 190663 Nickli Üyeden Alıntı

  Adam sezon bitmeden takımda olabilmek için,kortizon tedavisi gördü,bu kilosunun sebebi ondan.Siz gelip burda sövün,yuhalayın,Hasana takım beğenin.Onun kesip attığı tırnağı olabilirmisiniz ? Onun çeyreği kadar G.Saraylı olabilirmisiniz ? Onun yaptığı fedakarlıkları yapabilirmisiniz ? Hiç sanmıyorum.

  Hasan Şaş sizin için ne anlam ifade eder bilemem,ama Metin Oktay,Hagi,Hakan,Hasan,Bülent vardır benim gönlümde,yeri asla silinmeyecek olan.

  Milan maçındaki golünü,real madrid'i geriden gelerek yendiğimizde takımına olan katkısını.Hadi bunları hatırlamıyorsunuz,14 Mayıs'ı unutmadım ben.Adam neler yapiyor takıma gelebilmek için,kortizon diyoruz ..Bilmem anlayabiliyormusunuz ..  Aynen katılıyorum...
 11. 03.05.2009, 00:29 Mesaj #431
  Cevap: #11 Hasan Şaş  Ceyda Aydoğmuş, post: 190663 Nickli Üyeden Alıntı

  Adam sezon bitmeden takımda olabilmek için,kortizon tedavisi gördü,bu kilosunun sebebi ondan.Siz gelip burda sövün,yuhalayın,Hasana takım beğenin.Onun kesip attığı tırnağı olabilirmisiniz ? Onun çeyreği kadar G.Saraylı olabilirmisiniz ? Onun yaptığı fedakarlıkları yapabilirmisiniz ? Hiç sanmıyorum.

  Hasan Şaş sizin için ne anlam ifade eder bilemem,ama Metin Oktay,Hagi,Hakan,Hasan,Bülent vardır benim gönlümde,yeri asla silinmeyecek olan.

  Milan maçındaki golünü,real madrid'i geriden gelerek yendiğimizde takımına olan katkısını.Hadi bunları hatırlamıyorsunuz,14 Mayıs'ı unutmadım ben.Adam neler yapiyor takıma gelebilmek için,kortizon diyoruz ..Bilmem anlayabiliyormusunuz ..  Nokta.
 12. 04.05.2009, 22:25 Mesaj #432
  Cevap: #11 Hasan Şaş  Sevmek ayrı birşey ama futbol gerçekliği ayrı birşey.Hasanı bizde hatta dün havaalanındakilerde seviyordur ama Galatasarayı daha çok seviyoruz.Kim bu takıma faydalı olacaksa onu severiz(Örnek Servet en nefret ettiğim futbolcuyken şimdi çok sevdiğim futbolcu).Hasan yaşı gereği artık bırakmasını bilmeli.Niye bu sorun hep bizde oluyor.Hakan şükür,ünsal,ergün,hasan,bülent bırakacağı zamanı bilmezler?
 13. 08.05.2009, 19:02 Mesaj #433
  Cevap: #11 Hasan Şaş  Hasan Şaş'ın yeni doğan kızına hayırlı ve uzun ömürler diliyorum..Allah analı,babalı büyütsün..
 14. 09.05.2009, 03:12 Mesaj #434
  Cevap: #11 Hasan Şaş  ceyda aydoğmuş, post: 190663 Nickli Üyeden Alıntı

  adam sezon bitmeden takımda olabilmek için,kortizon tedavisi gördü,bu kilosunun sebebi ondan.siz gelip burda sövün,yuhalayın,hasana takım beğenin.onun kesip attığı tırnağı olabilirmisiniz ? Onun çeyreği kadar g.saraylı olabilirmisiniz ? Onun yaptığı fedakarlıkları yapabilirmisiniz ? Hiç sanmıyorum.

  Hasan şaş sizin için ne anlam ifade eder bilemem,ama metin oktay,hagi,hakan,hasan,bülent vardır benim gönlümde,yeri asla silinmeyecek olan.

  Milan maçındaki golünü,real madrid'i geriden gelerek yendiğimizde takımına olan katkısını.hadi bunları hatırlamıyorsunuz,14 mayıs'ı unutmadım ben.adam neler yapiyor takıma gelebilmek için,kortizon diyoruz ..bilmem anlayabiliyormusunuz ..  +1905
 15. 09.05.2009, 03:17 Mesaj #435
  Cevap: #11 Hasan Şaş  Zaten adam illa ben oynayacam diye ısrar etmiyorki. Hiç duydunuz mu Hasan Şaş oynamadı diye huzursuzluk yarattığını? Hayır. Hazır olmadığı halde onu sürekli mağlup durumdayken oyuna alan Bülent Korkmaz taraftarın önüne atıyor. Gerçi gerçek Galatasaraylılar Hasan Şaş'ı hiçbir zaman yuhalamaz. O işi yapanlar ancak sözde Galatasaraylıdırlar. Hasan Şaş'a ASY'de laf atan adamı harcarlar tribünde bikaç yeri kırılmadan çıkamaz.
Yukarı Git