1. 22.02.2010, 16:14 Mesaj #1186
  Cevap: #3 Uğur Uçar  Giovani gibi adamlara sabır diyoruz 2 yıl sakat olan kendi öz evladına gelince yok . Bu adamı Kalli zamanındaki halini çok iyi hatırlıyorum . Uğur bu değil
 2. 22.02.2010, 16:26 Mesaj #1187
  Cevap: #3 Uğur Uçar  dizinde ağrıları varmış.. bir süre antreman yapamayacakmış.. önemli birşeyi yoktur inşallah.
 3. 22.02.2010, 16:36 Mesaj #1188
  Cevap: #3 Uğur Uçar  Atletico Madrid maçında Simao'ya izin vermeyen adam, Ekrem dağ karşısında zor anlar yaşadı. Fakat bu sorunun sağ iç oynayan Barış ve önünde oynayan Keita'nın gereken desteği vermediğinden kaynaklandığını düşünüyorum. Sorun takım savunması ile alakalı. Bir kaç hatası oldu fakat severiz kendisini. Alt yapıdan çıkmış küçük kaptan deriz ona. Kötü bir dönemden geçmiş olabilir bize düşen destek olmaktır.  Sabri ile Uğur arasında çeşitli farklar var. Örneğin kademe olarak Sabri daha iyidir, hız olarakta iyidir. Fakat rakip sizi zorlarsa Uğur'da hücuma gereken desteği veremez. Sene başında Sabri-Keita ikilisinin performansı çok etkiliydi. İyi bir ikili oldular fakat Uğur ve Keita bunu başaramadı. Sabri zorda kaldığında Keita'nın önünü uzun topları çok iyi atıyordu. Keita o topları vücuduyla saklayıp olumlu kullanabiliyordu. Uğur'la bu yaptıklarını çok az gördük. Hatta bir lig maçından önce Keita ve Uğur konuşurken görmüştüm. Keita sürekli topu benim önüme at diye işaret ediyordu Uğur'a. Yoksa bank asya topçusu diyerek aşağılamak yakışmaz bize.
 4. 22.02.2010, 16:40 Mesaj #1189
  Cevap: #3 Uğur Uçar  Ugur için A.Madrid maçında da kötü oynadığını söylemiştim özellikle topu oyuna sürmede gerçekten çok zarar veriyor takıma,bu maçta da defansıf anlamda çok zaaf verdi hucumda ise zaten hiç yoktu.  Umarım en kısa zamanda düzelir.
 5. 22.02.2010, 16:43 Mesaj #1190
  Cevap: #3 Uğur Uçar  Muhammet GÜLHAN, post: 938798 Nickli Üyeden Alıntı

  Atletico Madrid maçında Simao'ya izin vermeyen adam, Ekrem dağ karşısında zor anlar yaşadı. Fakat bu sorunun sağ iç oynayan Barış ve önünde oynayan Keita'nın gereken desteği vermediğinden kaynaklandığını düşünüyorum. Sorun takım savunması ile alakalı. Bir kaç hatası oldu fakat severiz kendisini. Alt yapıdan çıkmış küçük kaptan deriz ona. Kötü bir dönemden geçmiş olabilir bize düşen destek olmaktır.  Sabri ile Uğur arasında çeşitli farklar var. Örneğin kademe olarak Sabri daha iyidir, hız olarakta iyidir. Fakat rakip sizi zorlarsa Uğur'da hücuma gereken desteği veremez. Sene başında Sabri-Keita ikilisinin performansı çok etkiliydi. İyi bir ikili oldular fakat Uğur ve Keita bunu başaramadı. Sabri zorda kaldığında Keita'nın önünü uzun topları çok iyi atıyordu. Keita o topları vücuduyla saklayıp olumlu kullanabiliyordu. Uğur'la bu yaptıklarını çok az gördük. Hatta bir lig maçından önce Keita ve Uğur konuşurken görmüştüm. Keita sürekli topu benim önüme at diye işaret ediyordu Uğur'a. Yoksa bank asya topçusu diyerek aşağılamak yakışmaz bize.  Simao'yu durdurması tamamen motivasyon. Kendini gösterme çabasıdır. O maçta dikkat edersen tüm takım üst seviyede mücadele etti. Elano bile ne kadar sert fauller yaptı. Uğur da maça çok iyi konsantre oldu ve süper maç çıkardı diyebiliriz.  Beşiktaş maçı da Atletico maçına oranla daha alt kademede kalan bi maç. Hem o maçın verdiği yıpranmışlık vardı , hem de yorgunluk. Bunlar birleşince konsantrasyon eksikliğine sebep oldu. Rijkaard yine de üstünde duruyor Uğur'un, elinde sol bek olduğunda bile solda Uğur'u oynatıyordu hatırlayın, bu güzel.Demek ki bişeyler görüyor. Çok ağır bir sakatlık geçirdi nerdeyse 1.5 sene top oynamadı. Ben Uğur'un çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Sabri kadar iyi olamaz ama Galatasaray'da uzun yıllar görev yapacaktır , hatta kaptan olacaktır.
 6. 22.02.2010, 16:55 Mesaj #1191
  Cevap: #3 Uğur Uçar  Çok zor.  Sakatlanmadan önce ki formuna geri dönmesi lazım.

  Hele Sabri varken Uğur'un forma şansı bulması çok zor.
 7. 22.02.2010, 18:00 Mesaj #1192
  Cevap: #3 Uğur Uçar  Caner Akdemirci, post: 938820 Nickli Üyeden Alıntı

  Çok zor.  Sakatlanmadan önce ki formuna geri dönmesi lazım.

  Hele Sabri varken Uğur'un forma şansı bulması çok zor.  Sabri satılsa vs olsa bile yerine mutlaka bek alır Rijkaard, Ugurla olmayacağının muhtemelen o da farkındadır..

  Ama iyi bir yedektir, yedek kalınca ses çıkarmaz, oynadığında pek hata yapmaz(4-5m arkasndaki defansa pas verebiliyor en azından).. defans boşsa topu kalecimize verebilir..

  ileriye oynamak yasaklandı zaten kendisine..çok ciddiyim yasaklanmış olmalı..  kulübede daha çok seviyorum seni küçük kaptan

  30 yaşına gel gene de küçük kaptanımsın sen benim
 8. 22.02.2010, 23:11 Mesaj #1193
  Cevap: #3 Uğur Uçar  Yaşadığı sakatlık inanılmaz etkilemiş futbolunu hatta unutmuş diyebilirim,Uğur bu değil kapasitesinin çok çok çok altında!
 9. 22.02.2010, 23:31 Mesaj #1194
  Cevap: #3 Uğur Uçar  uğur çok ciddi bir sakatlık yaşıyor(geçirdi değil yaşıyor diyorum özellikle,bir tıp doktoru olarak nacizane!)...patella(dizkapağı kemiği) ameliyatlarda ortopedistlerin ''aman patella hasar görmesin'' şeklinde teyakkuz halinde olduğu önemli bir oluşumdur.bırakın 3 parçaya bölünmesini,arkasındaki kıkırdak dokuda oluşan bir dejenerasyon ya da kireçlenme dahi çok ciddi problemler oluşturur ve hatta diz protezi dahi gerektirebilir ki uğur normal bir vatandaş olsa patellası alınır bir daha sağlık için dahi spor yapamazdı...üzücü olan bu durum,uğur hakkındaki düşüncelerimi değiştirmez...uğur genç-ümit milli takımlar dahil olmak üzere alt yaş gruplarında hep stoper olarak görev almıştır,kısa sayılabilecek boyuna ve ağır denilebilecek oyun yapısına rağmen...ancak GS A takımında sağbek olarak yer bulabildi ve ilginç olan,stoper kökenli gözbebeğimiz defansif olarak-kademe,özgüven,soğukkanlılık zaafları nedeniyle- zayıf,hücum yönüyle etkili bir sağbek profili çizdi,oynayabildiği çok kısa dönem içerisinde....sakatlık yaşamasaydı da rakipler çözer,aynı etkinliği sürdürmesi mümkün olmazdı diye düşünüyorum...zaten fizik-teknik olarak pek uygun olmadığı bek pozisyonu için benim kendisinden herhangi bir beklentim yok maalesef...sabrinin sakatlığı olmasa ''uğur gelecek sabri defolup gidecek'' diyen-diyecek çok kişi olacaktı...ama sabrinin sakatlığı uğur dan GS a bir fayda gelmeyeceğinin anlaşılması açısından fayda sağlamıştır...yarın sabri gitse mutlaka sağbeke direkt oynayacak adam lazım...
 10. 22.02.2010, 23:51 Mesaj #1195
 11. 23.02.2010, 00:01 Mesaj #1196
  Cevap: #3 Uğur Uçar  Ya sakatlık etkilemiş diyoruz da adam sakatlıktan döndüğünde daha iyiydi.Üstünden baya zaman geçti.
 12. 23.02.2010, 00:10 Mesaj #1197
  Cevap: #3 Uğur Uçar  Elano'ya yapılan

  Sabri'ye yapılan

  Emre Güngör'e yapılan

  Leo Franco'ya yapılan

  şimdi de Uğur Uçar'a yapılıyor. Bu adamlar iyi oynadığında tekrar kral ilan ediliyor. Kötü oynadığında tekrar gönderilsin deniyor, denecek. Arda ile ilgili bile neler dendi. Eleştiri olur ama yapıcıysa. Uğur bir gün onu acımasız şekilde eleştiren herkesi mahçup edecek. Ve o gün onlar sanki hep destek vermiş gibi aslanım Uğur diye slogan atacaklar...
 13. 23.02.2010, 00:33 Mesaj #1198
  Cevap: #3 Uğur Uçar  ''hep destek ,tam destek'' ya da ''bizim bağımızın koruğu(ham üzüm,bilmeyenler için)''anlayışı...takımımızın oyuncusu diye kötüye kötü diyemeyecek miyiz?!...kaçıncıdır oyuncuların hamisi rolündesin,sana düşmez,sıktın artık!
 14. 23.02.2010, 00:37 Mesaj #1199
 15. 23.02.2010, 02:40 Mesaj #1200
  Cevap: #3 Uğur Uçar  Batu Han, post: 941291 Nickli Üyeden Alıntı

  Elano'ya yapılan

  Sabri'ye yapılan

  Emre Güngör'e yapılan

  Leo Franco'ya yapılan

  şimdi de Uğur Uçar'a yapılıyor. Bu adamlar iyi oynadığında tekrar kral ilan ediliyor. Kötü oynadığında tekrar gönderilsin deniyor, denecek. Arda ile ilgili bile neler dendi. Eleştiri olur ama yapıcıysa. Uğur bir gün onu acımasız şekilde eleştiren herkesi mahçup edecek. Ve o gün onlar sanki hep destek vermiş gibi aslanım Uğur diye slogan atacaklar...  Kötü oynarsan eleştirilirsin 1 değil 2 değil son maçlarda çok kötü oynuyor.
Yukarı Git