1. 23.01.2011, 23:05 Mesaj #3406
  Cevap: #76 Servet Çetin  Bundan sonra 17 maçın 17'sinde de iyi oynasın, müthiş toplar çıkarsın forma adına alkışlarım.Ama benim için takımda yeri yok. Ankaragücü maçından sonra bitti.Hatta 2009 Kocaeli faciasında bitmeliydi bu masal. Bu adam en güzel üç senemizi yedi, bir golü attı diye adam gibi adam demem.Maç sonrası açıklamarında bile eski teknik direktörüne çakma derdinde.
 2. 23.01.2011, 23:06 Mesaj #3407
  Cevap: #76 Servet Çetin  Servetin yerine Heitingayı alalım diyen adamla futbol mu konuşacaz burda.Çağa çoluk kafasından futbol bildiğini sanarak bişeyler saçmalıyor.Heitingaymış...Basketbol senin için daha iyi bir tercih olur valla..
 3. 23.01.2011, 23:06 Mesaj #3408
  Cevap: #76 Servet Çetin  Alkan Gültekin, post: 2089500 Nickli Üyeden Alıntı

  Takımdaki en iyi stoper Neill bence. Servet Anadolu takımları için iyi bir stoper ama büyük takım stoperi değil. Maçın ilk dakikasında hiçbir büyük takım stoperi o çalımı yemez. Servet'in geriden oyun kurmada da büyük problemi var. Hala el bombası gibi, alıp başını gidiyor topla. Adam bir Lucio değil. Gol atar atmaz, o önemli değil. Lugano da atıyor o golleri, hatta daha fazlasını, ama o dahi tartışılıyor. Bir stoperin gol atması kıstas olamaz, o ekstradır. Stoperin en büyük özelliği sakin olması, iyi pozisyon alması (hem topla hem topsuz), geriden oyunu iyi başlatabilmesidir. Servet'in en büyük özelliği mücadeleciliği, o da dediği gibi kendisine dünyanın en iyi stoperiymiş gibi hissettirildiğinde meydana çıkıyor. Servet'i bir gün yedek bırakın, en az 5 maç ağaç gibi durur (en büyük örneği Ankaragücü maçı). Rijkaard'ın kovulmasına sebep olan olayların içinde en önemlisi belki de Servet'in rezalet performanslarıydı. Diğeri de Hakan Balta'ydı. Onu da bugün gördük. Otobana döndü sol kanat. Çalım yemediği adam kalmadı ligde. Galatasaray Avrupa'da büyük başarılar elde etmek istiyorsa, ikisinin takımda yeri olmaması lazım .  Eline sağlık. Düşündüklerimi yazmışsın.
 4. 23.01.2011, 23:07 Mesaj #3409
  Cevap: #76 Servet Çetin  Hayri F. Cund, post: 2089502 Nickli Üyeden Alıntı

  Elano'yu adam sanarak buyuk bir hata yaptim, adam geldi ve 1.5 sene yatti. Ayrica forvet arkasi oynamasi lazim demistim herkes bu adam MC yha derken. O yuzden Yoda'nin dedigi uzre failed, you have. Baska luzumsuzluklarin varsa cevap verebilirim Semih kardes.  Elano'yu adam sanarak hata yapan tek sen değilsin Hayriciğim. Onlardan biri de bendim, eski postlarım tozlu arşivlerden çıkarılıp az yüzüme vurulmadı burada. Hıyarağası beni de rezil etti.
 5. 23.01.2011, 23:08 Mesaj #3410
  Cevap: #76 Servet Çetin  Misbah Kurtulmuş, post: 2089512 Nickli Üyeden Alıntı

  Servetin yerine Heitingayı alalım diyen adamla futbol mu konuşacaz burda.Çağa çoluk kafasından futbol bildiğini sanarak bişeyler saçmalıyor.Heitingaymış...Basketbol senin için daha iyi bir tercih olur valla..  Heitinga dediğin adam Servet'i top diye sektirir.Kim demiş onu.Demişse altını imzamı atarım.
 6. 23.01.2011, 23:09 Mesaj #3411
 7. 23.01.2011, 23:10 Mesaj #3412
  Cevap: #76 Servet Çetin  Onur İnce, post: 2089536 Nickli Üyeden Alıntı

  Elano reis bugün 2 gol atmış rahat olun  :eek: Kesin 2 side baldır
 8. 23.01.2011, 23:10 Mesaj #3413
  Cevap: #76 Servet Çetin  Onur İnce, post: 2089536 Nickli Üyeden Alıntı

  Elano reis bugün 2 gol atmış rahat olun  Anca Brezilya'nın ıssız plajlarında oynar zaten.
 9. 23.01.2011, 23:10 Mesaj #3414
  Cevap: #76 Servet Çetin  Rijkaard'in basina gelen son derece normal birsey. Adami Auschwitz mahkumu gibi anlatmayi birakin artik. Bir suru teknik direktor oyuncularinin guvenini kaybettigi icin gonderilmistir. Hatta var bir suru ornegi alin bakin:  How former Bristol City manager Gary Johnson 'lost the dressing room' | Bristol News

  Hughes lost the Manchester City dressing room, can Mancini do better?

  The Mirror – MON lost the dressing room | Aston Villa News and Views

  https://www.metro.co.uk/sport/footba...-dressing-room  Servet halen Galatasaray futbolcusu ve Serhat'in dedigi lafi ediyor. Adami destekleyin siz de taraftar olarak. Rijkaard gitti artik, unutun. Bir bardak soguk su icin ustune Cruyff duasi edin. Gecer.
 10. 23.01.2011, 23:11 Mesaj #3415
  Cevap: #76 Servet Çetin  Servet bu takımdaki en iyi stoperdir.Çoğunuz bana güvenilmeyen yerde iyi oynamam açıklamasından sonra köprüleri attınız Servet ile.  Ama empati yapıp düşünün.Öğrencisiniz,sınavı olan ders daha önceden iyi notlar aldığınız bir ders,iyi çalıştınız sınavdan kötü bir not aldınız.Sonra hocanız geldi ve senin kötü not alman çalışmandan dolayı değil sende kapasite yok dedi.Bir işte bir proje takımındasınız,önceden başarılı sonuçlarınız var ama en son projenizi takım olarak içine ettiniz.Sonra proje yöneticiniz geldi ve tüm takıma sizin bu işi yapamamanız kötü olduğunuzdan değil,işi bilmiyorsunuz dedi.  Belki haklılar.Ama bu iki açıklama sizi daha iyi çalışmak için şevk mi eder yoksa tüm isteğinizi elinizden mi alır.  İşte Rijkaard'ın problemi burdaydı.Oyuncuları motive edemiyordu.Zaten bu Barcelona'yı çalıştırdığı son dönemde de ortaya çıkan problemdi,bizzat Messi'nin açıklaması vardı.Rijkaard'ın tırnak içinde lack of quality açıklaması ile başta Türk oyuncular olmak üzere tüm oyuncuları taraftar ve basına yem olarak atması bana göre kırılma noktasıydı.Çünkü bu açıklamadan sonra hiçbir oyuncu onun için bir başarı kazanmak istemeyecekti,zaten bunu yapacak kapasiteleri yoktu.  Evet o kapasiteleri olmayabilir.Ama tüm oyuncuların şevkini kırdı bence bu açıklama.  Ve lütfen Servet'i eleştirenler ilk geldiği yıllarda koyduğu oyunla nasıl iyi yorumlar yaptıklarını unutmasınlar.Bu adam kötü bir dönem geçirse bile kalitesinden hiç kaybetmedi.Hatta bugün ileri çıkıp gol atması zamanında Skibbe'nin,Rijkaard'ın şimdi de Hagi'nin cesaret vermesiyle geliştirdiği bir özellik.Elinizde iyi bir oyuncu varken bu şekilde kaybedilmez,taraftarlık bu değil.
 11. 23.01.2011, 23:12 Mesaj #3416
  Cevap: #76 Servet Çetin  Hayri F. Cund, post: 2089549 Nickli Üyeden Alıntı

  Rijkaard'in basina gelen son derece normal birsey. Adami Auschwitz mahkumu gibi anlatmayi birakin artik. Bir suru teknik direktor oyuncularinin guvenini kaybettigi icin gonderilmistir. Hatta var bir suru ornegi alin bakin:  How former Bristol City manager Gary Johnson 'lost the dressing room' | Bristol News

  Hughes lost the Manchester City dressing room, can Mancini do better?

  The Mirror – MON lost the dressing room | Aston Villa News and Views

  Will Albert Riera cost Benitez his job? Top five managers sacked after losing the dressing room | Metro.co.uk  Servet halen Galatasaray futbolcusu ve Serhat'in dedigi lafi ediyor. Adami destekleyin siz de taraftar olarak. Rijkaard gitti artik, unutun. Bir bardak soguk su icin ustune Cruyff duasi edin. Gecer.  Tanrı Cruyff'u korusun.
 12. 23.01.2011, 23:12 Mesaj #3417
  Cevap: #76 Servet Çetin  E bu kafayla giderseniz zaten seneye de Hagi gitti unutun artık muhabbeti başlar. Skibbe,Rijkaard bu ülke için fazla iyilerdi.Neyseki Hagi gibi otoriter adamın karşısında kıvırmıyorlar.
 13. 23.01.2011, 23:14 Mesaj #3418
  Cevap: #76 Servet Çetin  Alkan Gültekin, post: 2089520 Nickli Üyeden Alıntı

  Elano'yu adam sanarak hata yapan tek sen değilsin Hayriciğim. Onlardan biri de bendim, eski postlarım tozlu arşivlerden çıkarılıp az yüzüme vurulmadı burada. Hıyarağası beni de rezil etti.  Maalesef oyle reis. Fakat Semih'te oyle bir mide var ki hala Elano'yu falan savunuyor. Elano kendi kacti gitti bir b.k olmayacagini anladigi icin Semihcagiz anlamadi.  Kansu Vargün, post: 2089551 Nickli Üyeden Alıntı

  Servet bu takımdaki en iyi stoperdir.Çoğunuz bana güvenilmeyen yerde iyi oynamam açıklamasından sonra köprüleri attınız Servet ile.  Ama empati yapıp düşünün.Öğrencisiniz,sınavı olan ders daha önceden iyi notlar aldığınız bir ders,iyi çalıştınız sınavdan kötü bir not aldınız.Sonra hocanız geldi ve senin kötü not alman çalışmandan dolayı değil sende kapasite yok dedi.Bir işte bir proje takımındasınız,önceden başarılı sonuçlarınız var ama en son projenizi takım olarak içine ettiniz.Sonra proje yöneticiniz geldi ve tüm takıma sizin bu işi yapamamanız kötü olduğunuzdan değil,işi bilmiyorsunuz dedi.  Belki haklılar.Ama bu iki açıklama sizi daha iyi çalışmak için şevk mi eder yoksa tüm isteğinizi elinizden mi alır.  İşte Rijkaard'ın problemi burdaydı.Oyuncuları motive edemiyordu.Zaten bu Barcelona'yı çalıştırdığı son dönemde de ortaya çıkan problemdi,bizzat Messi'nin açıklaması vardı.Rijkaard'ın tırnak içinde lack of quality açıklaması ile başta Türk oyuncular olmak üzere tüm oyuncuları taraftar ve basına yem olarak atması bana göre kırılma noktasıydı.Çünkü bu açıklamadan sonra hiçbir oyuncu onun için bir başarı kazanmak istemeyecekti,zaten bunu yapacak kapasiteleri yoktu.  Evet o kapasiteleri olmayabilir.Ama tüm oyuncuların şevkini kırdı bence bu açıklama.  Ve lütfen Servet'i eleştirenler ilk geldiği yıllarda koyduğu oyunla nasıl iyi yorumlar yaptıklarını unutmasınlar.Bu adam kötü bir dönem geçirse bile kalitesinden hiç kaybetmedi.Hatta bugün ileri çıkıp gol atması zamanında Skibbe'nin,Rijkaard'ın şimdi de Hagi'nin cesaret vermesiyle geliştirdiği bir özellik.Elinizde iyi bir oyuncu varken bu şekilde kaybedilmez,taraftarlık bu değil.  Yanaklarindan operim.
 14. 23.01.2011, 23:14 Mesaj #3419
  Cevap: #76 Servet Çetin  Türkiye'nin en iyi stoperinin yılda 282 tane hata yapma hakkı varmış demekki. Çoğu golle sonuçlansa bile problem değil.
 15. 23.01.2011, 23:14 Mesaj #3420
  Cevap: #76 Servet Çetin  Merih İnce, post: 2089557 Nickli Üyeden Alıntı

  E bu kafayla giderseniz zaten seneye de Hagi gitti unutun artık muhabbeti başlar. Skibbe,Rijkaard bu ülke için fazla iyilerdi.Neyseki Hagi gibi otoriter adamın karşısında kıvırmıyorlar.  Sen demin birseyler diyordun kardes
Yukarı Git