1. 08.12.2008, 13:40 Mesaj #151
    arda'yı biraz kenara alıp yerine aydını geğerlendirsek süper olur bence. aydın çok yetenekli belki ardadan bile iyi olabilir. arda ile aydın forma savaşına girmeli..
  2. 08.12.2008, 18:03 Mesaj #152

Mete Alparslan, post: 14688 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar Arda gecen senede boyleydi. Bazilari kendilerini kandiriyo. Kalli Arda'yi kulubeye cektiginde herkez elestirdi ama Arda gercekten iyi degildi. Son haftalarda takimi sirtlayinca hepsi unutuldu. Bu adamin uzerine gidilmeli. Agac yasken egilir. Yoksa Avrupa'da oynayamaz.

Ne diyosak o. Skor yorumculugu yapanlar var.
  3. 08.12.2008, 19:13 Mesaj #153
    Evet skor yorumculugu yapmasın kimse kac haftadır burda yazıyorum arda kendini toplamalı diye halen berbat bence yine bi form tuttugu zaman iyi bi paraya satılmalı ki bunu laf olsun diye söylemiyorum veren olursa satılmalıki cok yüksek rakam vericeklerini sanmam kendimizi kandırmamalıyız kosmayan adama kimse para ver-mez
  4. 08.12.2008, 19:36 Mesaj #154
    adamin kalbi yerinden firlicak hala kosmuyo diyenleri görüyoruz. kosmama konusunda söyle yorum yapilabilir teknik oyuncular hepsi degil tabi genel olarak yavas kaliyo olabilrler ama saha icinde teknikleriyle oldukca katki saglarlar ki buna alex i gösterebiliriz fenerbahce den. ardanin son zamanlarda geriye gelip yardim etmeside cok iyi ayrica.
  5. 08.12.2008, 20:24 Mesaj #155
  6. 08.12.2008, 20:29 Mesaj #156

Göksel Şatır, post: 17641 Nickli Üyeden Alıntı

adamin kalbi yerinden firlicak hala kosmuyo diyenleri görüyoruz. kosmama konusunda söyle yorum yapilabilir teknik oyuncular hepsi degil tabi genel olarak yavas kaliyo olabilrler ama saha icinde teknikleriyle oldukca katki saglarlar ki buna alex i gösterebiliriz fenerbahce den. ardanin son zamanlarda geriye gelip yardim etmeside cok iyi ayrica.

Arda harbi delikanlı bi Galatasaraylı olmasa kimse cekmez :rolleyes: dogru bende üzülüyorum saglık sorunlarına ama lincoln olsun dedigin gibi alex olsun topu olumlu kullanıyor arda pozisyon öldürüyor bunu görmek icin 1 mac izlemek yeterli yani bazı konularda sana katılıyorum
  7. 08.12.2008, 20:36 Mesaj #157

Targutay Sabancı, post: 17675 Nickli Üyeden Alıntı

Arda harbi delikanlı bi Galatasaraylı olmasa kimse cekmez :rolleyes: dogru bende üzülüyorum saglık sorunlarına ama lincoln olsun dedigin gibi alex olsun topu olumlu kullanıyor arda pozisyon öldürüyor bunu görmek icin 1 mac izlemek yeterli yani bazı konularda sana katılıyorum

dogrudur artik tek paslarla oynanmasi gerek yani takim oyunu olarak düsünüyorsak ayakta cok top tutmanin bir anlami yok. birde ataga cikarken arda ve kewell in ayni kanattan gitmelerini anlamiyorum mesela sagdan gidiyoruz ikiside sagda, soldan gidiyoruz ikiside solda veya söyle oluyor mac icinde sürekli kewell ile yer degistiriyolar, bunu futbolcular kafalarina göre yapamaz diye tahmin ediyorum skibbenin artik karar vermesi gerek biri sagda digeri solda oynasin sürekli yer degistirmekle oyuncunun performansini düsürüyor. bir bakiyorum ataga kalkiyoruz sag tarafta arda kewell sabri üclüsü var hemen karsilarindada 3 rakip oyuncu var böyle olunca oyun sksiyor.
  8. 08.12.2008, 23:02 Mesaj #158
  9. 08.12.2008, 23:11 Mesaj #159
    Ardayı kimsenin eleştirmeye hakkı yok arda herzaman hermaç süper olucak diye birşey yok.ELinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor o bir gerçek galatasaraylı inşallah seneyede ondan sonraki seneyede bizde kalır.Bu forum tutmamış hali bide form tutunca lincoln kewell ve barosla birlikte coşacaklar.
  10. 09.12.2008, 00:04 Mesaj #160
    Kewell skora katkı olarak Arda dan daha iyi ama mücadele takımı ofansa taşıma gibi şeylerde Arda çok daha üstün.
  11. 09.12.2008, 03:45 Mesaj #161
    Arda'nın psikoLojik sorununu çözer çözmez eskisinden iyi oLacagına inanıyorum..hakLı oLarak korkuyor şu an..sabretmek gerek
  12. 09.12.2008, 11:50 Mesaj #162
    Arda'nın neyi var?

Türk Futbolu´nun ve Galatasaray´ın genç yıldızı, son dönemde mutsuz gözüküyor. Performansındaki düşüklüğün ve gülmeyen yüzünün altında yatan nedenleri masaya yatırdık.

Arda Turan düşmez!

Gencecik, adam! Kimi, hatta çoğu zaman usta gibi oynayabilen bir adam. İlk 10 haftayı 3 gol, 4 asistle geçen Arda’nın, son 4 haftada tek gol ve tek asist yapamasa da fizik kalitesi de iyi, coşkusu da, samimiyeti de... Bazen elinizden gelenin en iyisini yapar, etkili olamazsınız. Öyle bir dönemde. Fenerbahçe maçındaki öfkesi, Belediye maçında hepimizi korkutan kalp çarpıntısı yoğun bir yarışma takviminin ve her gün ondan büyük işler beklenmesinin karşılığı. 2 Haziran 2007’den başlayarak ‘tatillere’ rağmen son 18 ay, yani 72 haftada Galatasaray ve Milli Takım’da, ‘tatilsiz’, ‘herbiri final’ 86 resmi maç oynamak kaç babayiğidin harcı? Bütün bu maçları üst düzey oynamak mümkün mü? Üstelik Arda, Berlin zaferinin ikinci yarısında başrollerden birini kaptığı gibi, bu sene defansif katkısını da çok geliştirdi. Önümüzdeki günlerde kimi zaman başrol yine onun olacak, suskun dönemlerinde bu sorular hep sorulacak.

Hakan CAN

Bunlar iyi günleri

Genç yaşta gelen şöhret, ‘haklı kazanılmış da olsa’ ezer insanı. Bu gençlere, düzenli psikolojik destek sağlanmalı. Fırsat eşitsizliği ve gelir adaletsizliğinin hat safhada yaşandığı toplumlar, Arda gibi şöhretlere ikiyüzlü davranır çünkü. Ve bu genç insanların sanal dünyadan sıyrılıp yaşamın gerçekleri ile yüzleşmeleri gerekir ayakları üzerinde durabilmeleri için, ama toylukları nedeniyle yardıma ihtiyaç duyarlar. Arda pek çok şeyi sorgulama yaşında henüz. Aynı işi yaptığı arkadaşlarından daha az para almayı, ‘daha az önemsenme’ olarak algılayabilir pekala. Sürekli zorluk derecesi yüksek maçlar oynamak, üstelik hep kazanmak zorunda bırakılmak, buna karşılık eğlenmesine bile izin verilmemek sinirlerini laçkalaştırmış gibi. Ve tabii toplum olarak son Çarşı ve Gecekondu örneklerinde olduğu gibi linç çığlıkları atmayı sürdürürsek, Arda ve onun gibilerin belki hep çok şeyleri olacak, ama huzurları asla...

Ayhan YILMAZ

Suni çime alıştılar

Suni çimde idman yapmak amacıyla Ankaragücü maçı için Başkent’e iki gün önceden giden Galatasaray, cuma akşamı çıkacağı Gençlerbirliği sınavı öncesinde böyle bir şeye gerek duymadı. Cim Bom, perşembe sabahı gerçekleştirilecek antrenman sonrasında öğleden sonra Ankara’ya uçacak ve kampa girecek.

Çalışmalar başlıyor

Hertha ve Ankaragücü galibiyetlerinin ardından bayramın ilk gününü izinli geçiren Sarı-Kırmızılılar, Gençlerbirliği maçının hazırlıklarına bugün başlayacak. Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, tatil için Paris’e uçarken, “Hedefimiz son iki maçtan 6 puan toplayıp, bu çıkışımızı sürdürmek” dedi.

Topal’ın aklı kaldı

Uzun süreli sakatlıktan çıkıp sahalara bomba gibi dönen Mehmet Topal, takım halinde iyi oynamaya başladıklarını ve ilk yarıyı kayıpsız kapatacaklarını söyledi. Sakatlığı nedeniyle kaçırdığı maçlara üzüldüğünü belirten Topal, “Umarım bir daha sakatlık olmaz. Allah kimsenin başına vermesin” dedi.
  13. 09.12.2008, 12:50 Mesaj #163
  14. 09.12.2008, 13:36 Mesaj #164
    Arda bu sene çok düşük performans gösteriyor. GS'de birinin performans çıkarken birinin düşüyor.
  15. 09.12.2008, 13:37 Mesaj #165
    Çocugun Hiç Birşeyi Olmamasına Rağmen Medyamızın Ne Kadar ..... Bir Medya Oldugunu Anladık,Arda İçin Yapmadıkları Yalan Haber Kalmadı.

Şuan Türk Futbolunun En İyi İsmi Ve Onun İsminden Herkes Prim Yapmaya Çalışıyor,

Yukarı Git